Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek ha anyám elmarta...

Mit tegyek ha anyám elmarta az összes fontos embert akit szerettem?

Figyelt kérdés

Nem ismeri be pedig így van. Akit nem kedvelt vagy azt gondolta h rossz hatással van rám, elmarta.

Kezdve egy ált. iskolai barátommal aztán egy középiskolai utána egy csajt, aztán meg a szerelmemet aki most gyűlöl. Belém beszélte h egy r.bi meg aljas stb. Nem volt tökéletes sőt sok hibája volt de szeretett. És már visszacsinálni nem lehet mert anyám úgy felbőszített hogy csúnya dolgokat vágtam a fejéhez.


Azóta senki nincs velem, magányos vagyok egyedül vagyok, el vagyok veszve.

Unalmamban nem tudom mit tegyek. Nem könnyen barátkozom.

Amúgy anyámnak nem tetszett amiket a fejéhez vágtam pedig ő marta el ezeket az embereket. Bezzeg a látszat barátság az nem baj, ha neten beszélek egy ismerőssel az rendes igazi barát.... eljönni nem bír sehova az a gyerek....



2016. márc. 28. 08:26
 1/5 anonim ***** válasza:

1. HA anyád TÉGED felhúz és erre te BARÁTNÖDET sérted halálra, akkor azért benned is van böven hiba!!!!


2. Ha nem tetszik, akkor költözz külön és ne anyád irányítsa az életedet.

2016. márc. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Úgy is jobban tudsz mindent, ideje saját életét kezdeni.
2016. márc. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Várd meg a még fontosabbat.
2016. márc. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Anyukád túl nagy hatással van rád,amint teheted,önállósodni kellene,mást nem tudsz tenni,különben az egész életed errőlfog sszólni...
2016. márc. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Èn mondjuk nem èrtem mièrt kell kb egyből majdnem,hogy a torkának ugrani:D .. Ha mèg kiskorú nem tud mit csinálni.. Az ember mèg akaratlanul is függ a szüleitől ilyenkor.. Ezek elèg rossz ès kilátástalan helyzetek. Majd idővel befogja látni a dolgokat de az ilyen ember nemigen.^^ Főleg amilyen rosszindulatú,hiába az anyádról van szó. Mihelyst van rá lehetősèged költözz el. Ha meg a "barátaid" ennyitől hagyták magukat elüldőzni akkor nem is voltak igazi barátok. Ne is kelljenek az ilyenek az èletedben. Mindenesetre átèrzem. Fel a fejjel.



-Hasonló helyzetben lèvő lány. ~

2016. márc. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!