Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi lehet velem?

Bogyokaaa88 kérdése:

Mi lehet velem?

Figyelt kérdés

Már tegnap is úgy éreztem, hogy nem akarok senkivel se beszélgetni és nem voltam önmagam ezt szóvá is tette az egyik barátom a többi nem is vett észre semmit..

Viszont ma tettem s annak érdekében, hogy ne beszéljek senkivel, beállítottam facebookon és messengeren is hogy ne legyek látható az értesítéseket ki kapcsoltam és ki léptem,de valamiért még is azt várom, hogy kapjak egy üzenetet, de azt is tudom, hogy ha kapnék nem örülnék neki..lány vagyok és 17 éves leszek (gondoltam ezt a ketőtt még hozzá rakom). Előre is köszönöm a segítségeket!



2016. márc. 24. 17:03
 1/7 Blade Bone ***** válasza:
100%
Háát, talán azért van ez veled, mert mindenkitől kapsz üzenetet, csak attól nem, akitől igazán szeretnél.. Vagy esetleg mert nem tudsz velük beszélgetve kellőképpen megnyílni, és emiatt leginkább a semmiről szólnak a beszélgetések. Ha ez van, akkor szerintem az a gondod, hogy nem jutsz előrébb és leterheltnek érzed magad, ami ide vezet. :/
2016. márc. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Firedoom ***** válasza:
Ez néha ram is ram szokott jönni. Konkret oka talan nincs, talan az amit az #1 irt vagy csak egyszeruen nyugalomra vágysz.
2016. márc. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Teljesen egyetértek veletek, azt hiszem, hogy tényleg nem attól kapom az üzenetet akitől várom, persze jól esik,hogy a barátaim írnak nekem,de semmit nem ér,sőt a semmiről beszélgetünk és észre se veszik,hogy nekem ez egy kicsit se okés. Már arra is gondoltam, hogy kéne nyitnom feléjűk,de nem menne. Tényleg kell az a bizonyos nyugalom. Sok minden össze jött mostanság, egyik dolog a másik után és már sehogy se jó, se így, se úgy. Egy kicsit mintha el is vesztem volna, döntés képtelen vagyok. Régen talán olyan 2-3 évvel ez előtt egy nqgyon boldog lány voltam, most pedig nem ismerek magamra, hogy idáig jutottam, hogy már nem tudok őszintén mosolyogni és ez annyira bánt és nem tudom mit tegyek, persze tudok örülni dolgoknak, de őszintén mosolyogni nem..:/
2016. márc. 24. 20:00
 4/7 anonim ***** válasza:
írj ha gondolod
2016. márc. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Fáradt vagy, vitaminhiányos vagy, monoton az életed. Felszínesek a kapcsolataid. Túl sok a szabadidőd, keress valami hobbit. Ezer meg ezer dolog lehet.

Az biztos nem fogja megoldani a problémádat, hogy a facebookon nem beszélsz. Másrészről miért nem személyesen találkozol a barátaiddal? Szervezz programot velük, menjetek moziba vagy valahova.

2016. márc. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Firedoom ***** válasza:
Ez is jo 5let. Nagy volt itthon a vihar ezert inkabb szoltam egy belsobb baráti körben es osszeroffentunk náluk. A vitaminhiány szinten lehet problema. Öcsémnek fajt a feje es folyton fáradt volt ezert az orvos vitaminokat irt fel neki. De a legjobb kombináció: Szólj a barátaidnak es csinaljatok valamit amit meg soha! Nem Olyanok keresnek akiket szeretnel? Te keresd őket. Használd ki a szüneted.
2016. márc. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A legjobb barátaim mind messze laknak tőlem és hétvégenként elég nehéz a bejárás ezért tudok velük ritkán találkozni és ez azért nem valami túl jó. Igen amugy kedden megyek is orvoshoz mert tudom hogy valami nincs rendben a szervezetemmel a tünetek pedig nagyon a vas hiányra utal és én erre sajnos eléggé hajlamos is vagyok.
2016. márc. 26. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!