Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mióta vagytok magányosak,...

Mióta vagytok magányosak, egyedülállóak?

Figyelt kérdés

Miért ?

vannak kilátások , vagy kilátástalan ?


2016. ápr. 8. 19:47
 1/10 anonim ***** válasza:

Szűk 3 éve, illetve 4 hónapja.


2013 augusztusában elhagyott a párom.


2015 decembere óta elfordult tőlem az a srác, akit a legjobb barátomnak tartottam.


Kilátások? Vannak. Sok haverom van, társasági életet azt tudok élni, ha olyanom van, de sajnos nagyon kötődős típus vagyok, így a jóbarátommal lévő barátságomat "gyászolom", holott össze sem vesztünk.

Egyszerűen csak nem keres, de mielőtt ez az elfordulás megtörtént, volt egy pár bunkó húzása.


Úgyhogy az a része egyre inkább kilátástalannak tűnik, hogy ővele rendeződjek.


Exem: az pláne, hisz azóta férjnél van és szült is, de ő nem hiányzik. Ahogy a felszínes rövid barátnői kapcsolatok sem.


De egy igazi társ annál inkább és ebben kezdem a reményemet elveszteni.


44F

2016. ápr. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

soha nem volt senkim.


amíg kerestem addig senki se kért belőlem. Amióta meg nem keresem, más se keres!


27F

2016. ápr. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát igen, a nagy kötődés én is tapasztalom, nem mindig jelent előnyt
2016. ápr. 8. 21:13
 4/10 anonim ***** válasza:

Ez lesz a harmadik nyaram egyedül.


Kilátástalan, mert nincs egy leány/nő sem a láthatáron (szó szerint). Csak pár nővel tartom a kapcsolatot, de velük muszáj együtt dolgoznom és gyűlölöm őket. Rajtuk kívül csak anyámmal és nagyanyámmal tartom a kapcsolatot. A többi ismerősöm mind férfi.


28/F

2016. ápr. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Aki jön, az megy is. 3 hónap múlva, 10 év múlva, vagy a halála esetleg a mi halálunk napján. Egyszer mindenki eltűnik, örökre. Egyedül vagyunk. És amióta egyedül vagyok, azóta nem vagyok magányos. A magány az űr, amit valaki maga után hagy. A hely amit elfoglalt az életemből és belőlem is. Utána ha elmegy, csak az űr marad. Lyukacsos élet, és egy félember. És most nincs senki és a lyukakat megtöltöttem saját magammal.


Átadni magad bárkinek, előbb utóbb fájdalommal jár. Ez a magány.

2016. ápr. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hmm ez utóbbi érdekes monológ, elgondolkodtató.

2,4. Megszoktátok a helyzeteteket elfogadtátok ? Én úgy gondolom sokszor jó a magány, nincs aki beleszóljon dolgokba, azt csinálhatjátok úgy és ahogy kedvetek tartja. 4. ismerős a kolleganős helyzet, tudom milyen, én mondjuk gyakran érzem feszélyezve az egész munkát meg csak emiatt rossz élmény részben a munkahely h nők is ott vannak akik persze mindent jobban tudnak

2016. ápr. 8. 21:46
 7/10 anonim ***** válasza:

6: Szerintem nem lehet ezt megszokni. Az ember társas lény. A szakítás után egy ideig jó volt azt csinálni, amit csak szerettem volna, de már sok volt az egyedüllétből.


Az már más kérdés, hogy túl sok lehetőségem nincs az ismerkedésre, úgyhogy mást nem tudok csinálni, csak cipelni a jó nehéz keresztemet.

2016. ápr. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem volt még soha párkapcsolatom, tehát a kezdetek óta. Talán egy veleszületett rendellenesség végett.

Nincsenek kilátások a jövőre nézve, hogy lehetne is valaki mellettem.

2016. ápr. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Amióta élek, az vagyok. Kilátásban van, hogy ez így is marad, én szeretem ezt az életformát.
2016. ápr. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Még nem volt kapcsolatom, szerintem nem is akarok. Nem hiszem, hogy tudnék valakihez alkalmazkodni.


Valahogy akárhányszor belegondolok, mindig csak a nyűg része jut eszembe. Hogy nem tudnék kényelmesen aludni, mert a nyakamba csimpaszkodna, hogy főznöm kéne meg pakolásznom plusz egy ember után.

2016. ápr. 9. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!