Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti miért vagytok magányosak?

Ti miért vagytok magányosak?

Figyelt kérdés
2015. dec. 31. 22:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
44%
Mert elhagytak.
2015. dec. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 bandi6891 ***** válasza:
62%
mert gyenge vagyok
2015. dec. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
72%
2,5 éve halt meg a barátnőm, édesapám 10 éve, édesanyám külföldön dolgozik és ott él az ottani párjával és esze ágába sincs hazajönni, de azt sem teheti meg hogy ott engem befogad és kerít nekem állást ha mást nem fél év alatt össze szedném magam és külön költöznék tőle ott kint de ez sem jó. Idehaza meg a nagymamámról is gondoskodnom kell már fél éve mióta a húgom összejött a pasijával azóta cseszik a nagymamánkra. A nagymamám annyira beteg már hogy otthonba kell lennie csak ünnepekre meg hosszabb hétvégékre jöhet haza amikor én is itthon vagyok. Most azért van otthonba mert jelenleg éjszakás műszakba vagyok egyedül egy kollégiumba mert másod állásként időnkén beugrok portásnak és mivel az ünnepek alatt leállt a gyár ahol dolgozom az itteni dolgozók meg alapból nem akartak bejönni így ketten váltjuk egymást egyik nap egyik kollégám másik nap én dolgozom nappal meg egy 20 éves srác ugrik be 12 órára minden áldott nap hogy legyen felügyelet.
2015. dec. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Boldog új évet mindenkinek! 2016 jobb lesz! Csak pozitívan!😉
2015. dec. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert a szüleim is és a férjem is meghaltak. Gyermekem nincs, az egy szem tesóm pedig külföldön él.
2015. dec. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Van egy alapbetegségem, ami miatt a kutyának sem kellek. E mellet igaz, hogy én is eljátszottam 1-2 lehetőséget. Végül is azt kaptam, amit megérdemeltem...
2016. jan. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem szeretnek az emberek. És én se őket.
2016. jan. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert olyan helyen élek, ahol nincs társaságom. Egy két jó barátom van, igazából ez nekem elég is lenne, de néha jobb lenne nagyobb társaságkban mozogni, ahol végre potenciálisan elérhető szingli nők is lennének.
2016. jan. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
100%
Mert úgy érzem azok az emberek akik ismernek nem is ismernek
2016. jan. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Elveszítettem a barátaimat. Jelenleg is van egy társaságom, de csak felszínes kapcsolatok. Nem ismernek, ahogy én sem őket. Nem tudom megmutatni nekik azt, aki valójában vagyok. Akik tényleg ismernek, tudják, milyen vagyok, az ország másik felén élnek, nem tudunk gyakran találkozni..


Kérdező, te magányosnak érzed magad? Miért?


18/L

2016. jan. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!