Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek ha egy srác...

Erik91 kérdése:

Szerintetek ha egy srác igényt tart az ölelésre az gáz?

Figyelt kérdés
Elsősorban lányok válaszát várom. Sokszor megesik hogy eléggé mélypontra kerülök, ahonnan igyekszem kimászni de egyedül elég nehéz. Ilyenkor jól esne egy nagy ölelés (megnyugtat) Szerintetek egy fiútól ez mennyire fura, illetve gáz? 24/F

2016. ápr. 9. 18:46
 1/6 anonim válasza:

Dehogy gáz, ez természetes:)

Szerintem ez sokaknál előfordul

2016. ápr. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De a fiúkban benne van hogy nem szeretik gyengének mutatni magukat mások előtt. Viszont az esetemben ha kimutatom hogy egy ölelésre van szükségem az is a gyengeség jele nem?


Egyébként köszönöm a válaszod :)

2016. ápr. 9. 18:52
 3/6 anonim válasza:

#1 vagyok


Igen, ilyenek vagytok és ez valamilyen szinten bosszantó :D

De ha találsz valakit akiben megbízol, inkább mutasd ki hogy milyen vagy valójában. Ha mindig a keménylegényt mutatod, abból semmi jó nem lesz.

A volt barátom is vágyott az ölelésre, mégsem néztem emiatt rá máshogy, örültem is ennek.

2016. ápr. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Barátnőmnek kiszoktam mutatni :) (már amikor épp van) Fiúk elött nem tudnám megtenni, lány barátom meg nincs akiben megbíznék. De köszönöm, jól esik hogy van aki vissza jelzést ad a kérdésben :)
2016. ápr. 9. 19:35
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha találsz megbízható embereket, akiknek fontos vagy (legyen az fiú vagy lány), akkor szerintem simán kimutathatod az érzéseidet, mert megfogják érteni és értékelni is fogják!!! Szerintem ez nem gáz :) De nem mindenki látja így, ezért tényleeg résen kell lenni.

*Virtuális ölelés*

2016. ápr. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha egy ember igényli az evést, az gáz?
2016. ápr. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!