Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lehet neten keresztül barátokr...

Lehet neten keresztül barátokra lelni, vagy inkább csak 1-2 levélváltás hozható ki belőle?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 17. 20:37
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Lehet. Bár akivel azután találkozgattam is, jobban össze tudtam barátkozni, mint aki kizárólag netes ismeretség.
2016. ápr. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 Darth504 válasza:

Aki képcsere után elpárolog, az már az elején sem barátkozni akart.

Az ilyen nyugodtan regeljen egy társkereső oldalra.

Egy netes barátságnál szerintem nem számít az, hogy valaki hogyis néz ki.

És igen, lehet neten keresztül barátokra lelni, de azt már az elején nem árt tisztázni, hogy a virtuális kábelek másik végén levő "barát", nem akar e többet csupán barátságnál.

2016. ápr. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Én sokáig ismerkedtem társkeresőn. A vicces az hogy komoly kapcsolatom onnan nem származik, de azóta is tartó sokéves barátságok igen :)
2016. ápr. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Soha sem értettem mi a jó a netes barátkozásba. Ha ő debrecenbe lakik te meg tatán akkor az mivel lesz jobb? Attól még ugyan olyan magányos leszel.
2016. máj. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!