Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megéri ilyen "barátokra"...

Megéri ilyen "barátokra" pazarolni az időt?

Figyelt kérdés
Van 3 lány,akik összebarátkoztak a nyári táborba.a 3lányból 2 nagyon közel állt hozzám tavaly,ebbe az évbe mégis olyan,mintha a tavaly velük töltött idő mintha nem is létezett volna.Van egy külön csoportjuk,amibe úgymond mély,intim dolgokról beszélgetnek,de engem nem vesznek be,mert még el kell nyernem a bizalmukat..szerintem egy barátság alapja a bizalom és ezalatt az 1 év és lassan 3hónap alatt szerintem már elnyerhettem volna..kicsit megváltoztak és néha megfelelési kényszerem van.néha mondanak olyanokat:Hogyha lógni akarsz velünk akkor neked is szeretned kell ezt meg ezt..ha benne akarsz lenni 3asba,hogy te legyél a 4. Neked is bírnod kell xy-t..volt,hogy belefáradtam,hogy folyton meg kell felelnem,hogy vegyenek valamibe és más barátnőimmel lógtam..akkor meg duzzogtak miért nem lógok velük,meg miért vagyok mostanába ilyen szomorú.Megéri az ilyen barát szerintetek?
2015. nov. 18. 07:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezek nem barátok!
2015. nov. 18. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az az ember, aki elvárja, hogy folyamatosan alkalmazkodj és feladd az elveidet, véleményedet, nem nevezhető barátnak. Jobban jársz, ha elfelejted őket. Majd jön más, akivel jól fogod érezni magad és nem várja el a görcsös megfelelést.
2015. nov. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha nem akarsz 3.kerek lenni mindig , hagyd őket a fenébe. és nyugodtan vágj vissza, hogy nem fogod megvaltoztatni a véleményed miattuk, ha ezt komolyan elvarjak, az az ő lelki szegenyseguket mutatja.
2015. nov. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ez ugy nevezett ``érdek barát, , én nem akarnék semmijen ``intim, , csoportba keülni, te tudod .
2015. nov. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Tapasztalatból mondhatom hogy nem éri meg.

Velem is ez történt elhagytam őket és most azok a legjobb barátaim akiket utálnom kellett hogy megfeleljek nekik.

most.Mi is 4 voltunk és abból 2 a legjobb barátaim voltak 13 évig.

én inkább azt ajánlom hogy hagyd őket a francba és próbálj meg megismerni olyanokat akiket eddig nem. Mások is vannak nem csak ők.

2016. jún. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!