Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ilyenkor mit lehet tenni?...

Ilyenkor mit lehet tenni? Valaki hasonlo helyzetben? Tobbi lent.

Figyelt kérdés
Egy honapja szakitottunk a parommal, akivel 2 evig voltunk egyutt. Persze o szakitott velem. De nekem tenyleg o volt az Igazi, vagyis en igy erzem. Mindenki azt mondja, majd jon valaki, aki jobb mint o. De most nem igy erzem. Egyedul vagyok, es fogalmam sincs, ki is vagyok nelkule. 2 ev sok ido, en csak azt tudom, hogy egy pasi mellett milyen vagyok. Egyedul nem. Ezert szinte mindent megteszek, hogy legyen valaki, aki elfeledteti velem. Nem tudom elhinni, hogy van jobb mint O, tehat csak hasonlot keresek. De tudom, hogy ez nem helyes, mert meg szeretem. Ez tarsfuggoseg? Ilyen van egyaltalan? Mit lehet tenni? Barataim nem nagyon vannak, elotte voltak, de nagyon osszenottem a parommal, igy elszakadtam a baratoktol. Mit tehetek?

2016. ápr. 20. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
28%

Kedves Kérdező!

Nagyon szerelmes voltál a párodba és most is az vagy. Mély nyomot hagyott benned, szereted és képtelen vagy elengedni.

Ajánlom keress fel egy pszichológust aki segíthet ebben. Vagy barátaiddal lógj és érezd jól magad, de ha továbbra is emészt a volt párod személye, akkor a szakember a megoldás.

Üdvözlettel,

Anonim Pszichológus

2016. ápr. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én 2 hete szakítottam a párommal és jövőhéten lettünk volna 3 évesek. Nálam már nem volt szerelem mégis hasonlóan érzek, mint te, szóval azt tanácsolom neked, hogy tűzz ki magad elé egy célt pl lefogysz/felszedsz pár kilót, kezdj el jógázni (én ezt csinálom), tanulj, filmezz, keress új barátokat, legyél a családdal, rajzolj, írj, és próbáld minden percben lekötni magad aztán majd jön valaki akibe beleszeretsz csak mosolyogj sokat és legyél pozitív:) tudod valaminek a vége egyben valami új kezdete :)
2016. ápr. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1 hónap nem olyan nagy idő, adj magadnak időt.

Nem ő volt az igazi,ez biztos.

Különben együtt lennétek még.

Ezt a butaságot felejtsd el,ne hergeld lelkileg magad ezzel,nehezebb lesz elfeledni.

Rakd el a rá emlékeztető dolgokat, napközben fáraszd le magad,hogy könnyebben menjen az alvás.

Beszélgess,mozdulj ki,az idő a többit megoldja :-)

2016. ápr. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Keress róla az emlékeidben negatívumokat.


Gondolj arra, egy év múlva, lehet, hálát fogsz adni azért, hogy elhagyott.:D

2016. ápr. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat:)
2016. ápr. 21. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!