Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Volt már veletek olyan, hogy...

Volt már veletek olyan, hogy szellemi hontalanság gyötört titeket?

Figyelt kérdés
Az a gond, hogy én az emberek közül azok egyike vagyok, aki a műveltséget nem színleve, hanem tiszta szívéből becsüli. És emiatt nincsen sok barátom, mivel többieknek más igényeik vannak és ez nagyon idegesítő. Főleg akkor, amikor olyan dolgokról okoskodnak, amiről fingjuk sincs és egyáltalán nem tájékozottak. Jó egyben az is vele játszik, hogy szörnyen művelt társaságba nőttem fel. Apám például beszél ógörögül és a bátyám pedig bölcsész. De akkor is miért kell nekem egyfolytában azzal szembesülnöm, hogy az emberek 99%-a műveletlen köcsög? Ráadásul itt játzák a fontos tagját az emberiségnek.
2016. máj. 1. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem fogalmaztál túl művelten, de nem kötekedni jöttem.


Igen nekem vannak barátaim és jó társasági ember vagyok. Nem mondanám műveltnek magam, se nagyon tanultnak...teljesen az átlag kategóriába sorolnám magam.

Ami azt illeti még sem mert az átlag tényleg tájékozódatlan buta csűrhe. Osztják az észt itt az oldalon is és az életben is. Megmagyarázzák a hülyeségüket, de az hogy valaki fogja magát és utána nézzen a dolgoknak...! Hát nem, csak mondják az "okosságokat". Sőt ami még jobb azt nézik hülyének aki valóban ért hozzá pl orvos. Azt mondják a parasztok, vagy a sima kasszások, vagy egyszerű háziasszonyok (sorolhatnék akárkit) hogy pl az orvos hülye mert én ezt nem így csinálom.

Te is hülye vagy mert te olvastál róla, tanultad, vagy akármi. Ő aki utána se nézett tudja, mert ő ezt így csinálja, vagy így gondolja.

És a legjobb amikor még ki is röhög, közben ő mondott egy akkora baromságot mint pl a Nílus magyar folyó.

Ebben az évben esett le mekkora tudatlanok az átlag emberek!!!

2016. máj. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 piriiiii ***** válasza:
Szerintem, ha szerényebb és nyitottabb lennél egy egészen picit, megváltozna számodra a világ.
2016. máj. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
piriiiii te itt meg mindig? :3
2016. máj. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tetszik, hogy megadtad címkének, hogy kkkkkkkkkk, hátha valaki pont azt keresi.


Hány éves vagy? Én mióta egyetemista vagyok egyáltalán nem látom, hogy kevés lenne az értelmes ember, sőt, már gimiben sem hittem ezt. Milyen rossz társaságban forogsz? Gyenge középsuliba jársz?

2016. máj. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amúgy miért vagy szellemileg magányos, ha a családod is ilyen? Az meg, hogy a bátyád bölcsész... Én is az vagyok, és köztünk is vannak ostobák is. Nekem apukám mérnök, 2 nyelven beszél, anyukámnak 4 tantárgyból van tanári diplomája, bátyám mérnök szintén, én még tanulok. Szerintem aki jó képességű, előbb utóbb olyan helyekre jut be (gimi, egyetem stb.) ahol mások se síkhülyék.
2016. máj. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!