Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak, ha csak itthon...

Mit csináljak, ha csak itthon őrlődök a 4 fal között?

Figyelt kérdés
Eddig suli volt, és annyi legalább motivált, hogy fel keljek és bemenjek. De múlthéten ennek is vége lett, és tanuláson, filmnézésen kívül, nem tudom mit csináljak. Nincsenek barátaim, csak 1-2 haver van, de ők is csak akkor találnak meg, mikor valami kell. Neten szoktam 1-2 emberrel beszélgetni, de ők meg az ország másik felén laknak. De időnként, hiányzik az, hogy valakivel személyesen is tudjak beszélgetni, és programokat szervezni. :)
2016. máj. 8. 00:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%
Teljes kiőrlésű vagy sima liszt leszel?
2016. máj. 8. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hol élsz, mennyi idős vagy?
2016. máj. 8. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Utazz el azokhoz, akikkel a neten beszélsz
2016. máj. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Menjél kerékpározni
2016. máj. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én elég stréber vagyok, és hasonló problémákkal küzdök, ha gondolod, írj :)
2016. máj. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Milyen jó lenne, ha én sem egyedül mozdulnék ki mindig. Leginkább sétálni szoktam, most én is tanulok, filmet nézek, könyvtárban vagyok, meg ritkán játszom a gépen. Közel vagyok Budapesthez, szívesen mennék kirándulni vagy koncertre, strandra, bármi, ha lenne kivel, meg akivel lehet viccelődni és ki is lehet mozdítani. 23/L Általában mindenki messze él vagy ilyesmi. :(
2016. máj. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Egy háromszögletú szoba talán megoldás lehetne...


De beiratkozhatnál mondjuk valamilyen tanfolyamra is; pl. valamilyen nyelvtanfolyamra, mert túl azon, hogy abból pl. biztosan profitálsz, ismerkedni is lehet ilyen programok alkalmával szerintem, bármilyen indíttatásból is.

2016. máj. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is egyedül vagyok, vettem egy biciklit és minden megváltozott, most is ugyanigy egyedül vagyok, de semmi depi 😊
2016. máj. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Nekem is volt ilyen magányos időszakom. Egyedül az segít ha új társaságba kerülsz, munka, egyetem, vagy valami tanfolyam, szakkör, sport... Vaagy menj zöldségeshez, fodrászhoz, kozmetikushoz:D velük mindig lehet dumálni. Legyél önkéntes, időseknek segíthetsz pl. :)
2016. máj. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ápold a kapcsolatot azzal az 1-2 haverral. Hátha általuk megismerhetsz több embert és akkor máris van egy kiindulási pontod.
2016. máj. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!