Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Írna valaki valami vígasztalót...

Írna valaki valami vígasztalót? Itthon vagyok egy hete betegen.

Figyelt kérdés

A férjem egy este sem volt itt velem munka után, mindennap akadt valami: haverok, a szülei, a testvére. Ma bulizni megy. Holnap a sógora szülinapja lesz. Orvoshoz sem kísért el.


Annyira elegem van, egész nap sírok mert egyedül érzem magam. Ráadásul undoknak is, mert próbál megvigasztalni, ölelget, stb. de nekem nem ez kell :( Nem akarok egyedül lenni, egyedül menni aludni, egyedül fürdeni, egyedül filmezni...


2015. dec. 12. 14:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hívj át pár barátnődet azt csapjatok egy csajos bulit:D
2015. dec. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Külföldön élek és az egyetlen barátnőm épp költözködik, nagyon nincs ideje ilyesmire jelenleg. Ha nem beteg lennék is épp neki segítenék...
2015. dec. 12. 15:14
 3/13 anonim ***** válasza:
Akkor ide vmi más kell :)
2015. dec. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Küldök neked pozitív energiát!:-)Ne légy szomorú!
2015. dec. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszi nektek... :)

Úgy szeretném abbahagyni a sírást, de nem megy.

Úgy érzem, semmi értelme az életemnek... hiába nem vagyok szó szerint egyedül, mégis olyasmire vágyom, ami elérhetetlen... hogy a férjem megértsen és törődjön velem.

2015. dec. 12. 16:26
 6/13 anonim ***** válasza:
Ezt ugye tudod,hogy neki kellene elmondanod.Mond el neki őszintén,ha pedig figyelmen kívűl hagyja,akkor elkellene gondolkodnod,hogy megfelelő társ-e neked?!Én biztosan nem tudnék társas magányban élni,akkor már inkább egyedül.
2015. dec. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem megfelelő társ nekem. El fogok válni, csak nagyon szomorú vagyok és csalódott, hogy elvesztegettem a fiatalságom olyasvalaki mellett, akinek nem volt fontos az én boldogságom.


A legrosszabb az egészben az, hogy tudom hogy szeret, de nem tud boldoggá tenni. Mert ő is mást vár a házasságunktól és én is. Kár, hogy csak ennyi év után derült ki, régen egészen más volt :)


Nem akarok olyan férfival élni, aki a szabadsága elvesztéseként éli meg a házasságot, a kötelező biztos pontnak. Én ennél több szeretnék lenni a házastársam életében. És most nagyon magam alatt vagyok, mert úgy érzem, semmit nem érek...

2015. dec. 12. 17:19
 8/13 anonim ***** válasza:
Miért is szeret? Mert mondja? Vagy mert meg is dug? Aha. Biztos úgy van ahogy mondod...
2015. dec. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
De igen is sokat érsz!Ezt ne hitesd el magadban.Van,maikor két ember különbözik egymástól az elején,amíg a lilla köd tart,addig sajnos nem derül ki.Jobb ha minél előbb kilépsz ebből a kapcsolatból és miután feldolgozod magadban,nyugodtan kezdhetsz új életet,mint hogy boldogtalan legyél.Hidd el később azt fogod mondani,hogy megérte meglépni!Nincs rosszabb boldogtalan kapcsolatban élni!Én tudom!
2015. dec. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom, ez felvidít-e, de megpróbálom.


Nem baj, ha néha feladod. Az a fontos, hogy pihend ki magad, hogy utána újra tudj próbálkozni.


Az eltelt évek már úgyis elteltek, koncentrálhatsz arra, hogy a következők boldogak legyenek. A férjeddel legalább van tapasztalatod, hogy milyen az, mikor ellaposodik a kapcsolat, legközelebb hamarabb felismerheted a jeleket.

Sőt, most valószínűleg jobban meg tudod fogalmazni, hogy mit akarsz és mit nem, mint mikor összeházasodtatok. Ha nem felejted el, mik a saját elvárásaid, legközelebb több esélyed lesz annak megfelelő társat találni.


Van egy barátnőm, aki eljegyzést bontott fel, mert rájött, hogy nem így akar élni. Ő mondta, hogy mielőtt újabb kapcsolatot keresne, előbb összeszedi magának, mit vár egy társtól, és hogy ő maga mit tud nyújtani, és saját magát is fejleszti, hogy elérje legalább azt a színvonalat, amit a leendő társától is vár.


Nekem tetszett a gondolat, remélem neked is segít :)


Ja, és:

"Fel a fejjel, amíg van!"

2015. dec. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!