Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem vagyok olyan vagy...

Miért nem vagyok olyan vagy csak hasonló mint a többi tinédzser?

Figyelt kérdés

32-en vannak az osztályomban, de senkivel se vagyok jóban, pedig már 3 éve együtt vagyunk. Próbáltam barátkozni, de mindig harmadik keréknek éreztem magam, senkivel sem találtam egy közös témát. Mások még az idegenekkel is jókedvűen elbeszélgtenek, én még az ismerősökre se esik jól ráköszönni. Tudok gitározni, de nem merek emberek előtt játszani, mrg annyira akarni se mert mikor az osztálytársam elhozta a gitárját és elkértem akkor le se szartak. Mindenki imád valamilyen módon sportolni én a legtöbb labdajátékot (foci, kosár, kézi, röpi) utálom. Még sz apróbb dolgokbsn is eltérek: egyik mainstream zene se tetszik, sosem követtem a divatot, nem zselézem vagy lakkozom a hajam, nem értem a többiek humorát stb.

A legrosszabb az hogy az osztálytársaim még szekálnak is azzal hogy mindig egyedül vagyok. Így a nap végére rengeteg düh felgyülemlik bennem amit nem igazán van módom kiadni, mert csendesebb típus vagyok. Azt már elérték hogy a düh miatt mindenféle visszafogottság nélkül káromkodok még a tanárok előtt is,ami miatt többször is kerültem bajba. 15/F



2016. máj. 13. 15:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem szimpatikus vagy; biztosan kiállnék melletted, ha ott lennék. A legtöbb korodbeli vak, ráadásul görcsösen meg akarnak felelni a társadalom szánalmas elvárásainak. Te nem, és ez jó. Önmagadon változtatni nem fogsz tudni, hiába mondja majd a sok nagyokos, hogy járj edzeni, meg szakkörre... Te sajnos csak azoknak fogsz tudni megnyílni, kikben értelmet-egyéniséget vélsz felfedezni. És bár nagyon sok ember tünteti fel magát olyan fényben, mintha ő párját ritkító intellektualitással és különleges bájjal rendelkezne, sajnos kevesüknek van igaza.

Nagyon nehéz másnak lenni, az nem számít, miben vagy más. Remélem, majd azért megtalálod a boldogságot! Nekem nem megy.


23f

2016. máj. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hé, inkább légy büszke magadra, hogy tudsz gitáron játszani!

Én nagyon szeretnék megtanulni valamilyen hangszeren, de hát, nem sikerülhet mindenkinek :D

Na, ne szomorkodj, én sem értem a többiek humorát, sőt, nem tudok kommunikálni az emberekkel, leblokkolok ha mondanak valamilyen viccet! XD

Én is kellemesen érezném magam egy ilyen ember társaságában. Szerintem az olyanokban mint te az a különleges, hogy nem is akarnak megváltozni. Ne változz meg, legyél józan, és ne gondolkozz ilyen butaságokon, fogadd el ezt, te így vagy jól. :)

2016. máj. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Eleinte én is úgy voltam vele hogy wow, de klassz hogy más vagyok, de mostanra szinte csak negatív emlékeim vannak a "másságom" miatt. Tudom hogy magasról tenni kéne a mások véleményére, próbálom én is, de egy erősebb sértés még mindig nyomot tud hagyni bennem.
2016. máj. 13. 21:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. De ne hagyjon nyomot! Nem tök mindegy hogy mások mit mondanak, hogyha te jól érzed magad? Miattuk akarsz megváltozni, olyan leszel mint ők, az jobb? Le lehet khakkantani a véleményüket, úgy, ahogyan ők is leszhartak téged, mikor el kérted a gitárját a fiúnak/lánynak.
2016. máj. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok, mint te. Az osztálytársaim levegőnek néznek és hozzám se szólnak, a faluban, ahol lakom mindenkit csak a dohányzás, az ivás, és a bulizás érdekel. Senkivel nem sikerül közös témát találnom. Én is csendesebb típus vagyok, ezért még kevésbé értenek meg. Összesen egy barátom van, de ő is csak azért szeret velem lenni, mert élvezi, hogy hülyének nézhet és mert végtelen a türelmem. Ha szeretnél beszélgetni írj nyugodtan privátot!
2016. máj. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Szió ^^

Nekem szimpatikus vagy, és ahogy az első válaszoló írta, én is kiállnék melletted. Gitározni én is megszeretnék tanulni :D am ezt a "másságot" én is érzem.... Különc vagyok, kilógok a sorból... Nekem nem vagy "más" mint a többi tini, sőt. Van bennük pár közös dolog, ha szeretnél beszélgetni írhatsz privátot ^^

14L

2016. máj. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!