Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért pont én? Miért kell a...

Miért pont én? Miért kell a halálba vinni a másikba ilyen szinten? Miért?

Figyelt kérdés

Nem tudom, miért, de egyszerűen képtelen vagyok lerázni magamról a sértéseket. Legyinteni kellene, vállat vonni, oda se figyelni. Nem megy. Gyakorlatilag az életem során rám zúdított szidalmak, gúnyolódó szavak terméke vagyok..

15 éves lány vagyok. sok sok öngyilkossági kíérletem volt már. Megvan a kellő oka. molesztáltak, megvertek, sértegettek....nem tudom miért írom most mindezt le, de úgy érzem semmi nem segít, nem tudok beszélni, ha hozzám érnek megijedek, pánikrohamaim vannak. Csak bánjatok jól egymással kérlek. Van egy pont hogy nem lehet tovább bírni és hozzám elért. Köszönöm hogy elolvastad.


2016. máj. 21. 00:12
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Kitartást
2016. máj. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Jaj, drága. Ne add fel! Még nagyon fiatal vagy. Voltam/vagyok én is hasonló helyzetben, voltak nekem is ilyen gondolataim. Tudom, hogy ilyenkor bárki bármit mondhat (főleg egy idegen), attól nem lesz jobb. Én se tudtam lerázni magamról, ha bántottak, és szerintem később se fog menni, szóval értelek. Tudom, hogy nagyon rossz, de én meg arra kérlek, hogy ne hagyd, hogy buta, érzéketlen emberek - már ha embernek lehet nevezni őket - tönkretegyék az életed!
2016. máj. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%

Tudod, szerintem az emberek - akár a kutyák - megérzik a félelmet.

Most nyilván jönnek majd a leértékelések, de Puzsér Róbertnek igaza volt: "Légy a kutyák királya, mintsem a királyok kutyája."

15 éves vagy, figyelemigényes. A legnagyobb problémád az, hogy kigúnyolnak, talán szidnak.

Molesztáltak. Sok lánynál fordul elő, ebbe nincs kivetnivaló. A fiúk alfának hiszik magukat. Idióták, ennyi.

Megvertek. Ne haragudj, de ha nem kisebb falkába mennek rád és van benned tartás, hogy kiállj magadért, akkor mindig meg fognak verni. Ha képtelen vagy magad védeni legalább szavakkal, ha úgy van, akkor sajnálom, de nem utoljára vertek meg.

Öngyilkossági kísérlet?! Ez puszta önsajnáltatás, egyszerűen szánalmas!

Fiú vagyok, 17 éves. 15 évesen sokkal keményebb dolgoknak voltam szemtanúja.

Egy nagyon kemény betegség következtében heteken keresztül infúzión keresztül kaptam enni és inni. 8-8 centis nyirokcsomó duzzanat volt a nyakamon, ami miatt levegőt alig kaptam. Ezt megelőzően végignéztem édesapám halálát, ahogy próbálják a mentősök a saját otthonunkban megmenteni. Nem jött vissza. Anyámat nem ismerem.

Miért pont te? Szállj csak magadba és becsüld csak meg azt az arany életed!

Mindent, amit felsoroltál megváltoztatható.


A társadalomba való beilleszkedéshez nyelni kell. Mindennap nyelni kell. Szokj hozzá, hogy nem fognak egész életedben bálványozni és nem fog mindenki szeretni.


Mondandómat azzal zárom, hogy aki öngyilkosságot akar elkövetni, az csakis egy gyenge és önző ember lehet. Az én szememben nem ember.

Belegondoltál már mit hagysz azzal magad mögött? Nem. Hisz egy 15 éves kislány vagy, aki most jött ki a meséből...


Lehet negatívat adni! Remélem mindenki rá tud cáfolni az aspektusomra! Azoknak várom a visszajelzését!

2016. máj. 21. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
28%
Gyönyörű vagy:$
2016. máj. 21. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

3as.. csak annyit mondanék hogy köszönöm.. :)


21F

2016. máj. 21. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia! Régen nekem is ilyen problémáim voltak. Őszintén sajnálom hogy ilyen attrocitások értek. Ha van kedved és erőd beszélgethetünk privátban erről az egészről. Tudok tanácsot adni, de ezt az egészet magadban kell megvívni, ugyanis te élsz abban a közösségben és a te életed. Sosem szabad feladni, mert ha megfutamodunk akkor az ellenség győz.


Annyit tudok mondani, hogy most még így érzed, később pedig halványodnak ezek az érzések, le fogod őket szarni és tovább tudsz lépni. Ilyen az élet, senkinek se könnyű.

2016. jún. 8. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!