Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy pasinak van barátnője....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pasinak van barátnője. Azt mondta, h szerelmes belém, de nem fogja otthagyni a párját. Ok mondtam. Viszont valaki meg akart velem ismerkedni erre feldühödött, és elzavarta a pasit, h milyen jogon zaklatja az ő "csaját". Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
2014. aug. 4. 11:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ilyen a szeretők sorsa.
2014. aug. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Öh!

Tisztázd vele, hogy Te is szeretnél akkor több barátot. Kiváncsi vagyok a reakciójára.

És azt is kérd, hogy beszéljetek hárman a barátnőjével erről, hogy a lánynak is oké-e ez így.

Ha nem megy bele, akkor beszélj Te kettesben a barátnővel erről.

(Ha a fiú nem adna mindkét esetben kedvező választ nekem, akkor húznék is el a kapcsolatból.)

2014. aug. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Eleve a barátnő nem tudja, h a pasija másoknak udvarol.

A pasinak én a barátja voltam, szóval nem szerettem volna vele összeveszni... De amikor szerelmet vallott, és felajánlotta, h lehetek második... hát szóval mondtam neki, h nekem olyan ember kell, aki bevállal, és velem szeretne lenni.

Ha nem akar tőlem semmi komolyat, miért nem hagyja, h ismerkedjek?

2014. aug. 4. 11:27
 4/12 anonim ***** válasza:

Mert nem gondolja azt, hogy ez nem komolyat akarás.:)

Neked kell itt a sarkadra állni és ha a szemedben ez nem komoly, akkor kimondani ezt, és azt, hogy mibe mennél bele.

Én a másik barátnő beleegyezése nélkül és felvállalás nélkül sose mennék bele semmibe.

2014. aug. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

'Viszont valaki meg akart velem ismerkedni erre feldühödött, és elzavarta a pasit, h milyen jogon zaklatja az ő "csaját".'


hat ha te ezt szo nelkul hagyod, meg is erdemled.

2014. aug. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

én is szerelmes vagyok a pasiba, de nem akarok senkit átverni azzal, h harmadik leszek. A csaj elé meg a pasinak kellene állni úgy érzem,

Viszont elég sokat vártam, h döntsön, szóval nem értem az ő reakcióját

2014. aug. 4. 11:35
 7/12 anonim ***** válasza:

6: Ez annál komolyabb dolog!

Én több kapcsolaton keresztül jutottam el lépésenként oda, hogy ebben szigorúbbnak kell lenni, és muszáj egy ilyen hármas beszélgetés. Ha nem vagy ott, azt mond, amit akar, és az nem lesz igaz! Ha nem tudod, ki a lány, az is baj, mert akkor mással eljátszathatja a szerepet, hogy megnyugodj!

Ebben nem szabad engedni!

Ha a barátod, akkor biztos tudod, mennyire szavahihető, nyilván azért van köztetek közelség, bizalom. Pláne tartozna neked evvel akkor.

2014. aug. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Te írtad, hogy nem fogja otthagyni a párját. Magyarul itt te csakis harmadik lehetsz. Ha nem tetszik, hajtsd el egyértelműen a retekbe.
2014. aug. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Na azért álljon meg a menet.

A szerelem megcsúfolása amikor beszabadulhat a képbe egy harmadik. Ez az ember nem szerelmes abba a szerencsétlen lányba! Közben felcsípett téged is, felvállalni nem akar, titkol, közben meg még rövid pórázon is akar tartani, hogy ne legyél boldog, de azért neki közben lehet két barátnője. Én elküdeném a francba ezt a gyenge embert, engem ne korlátozzon, végképp ne hazudgáljon hogy ő szereti a barátnőjét, dehogy szereti!

2014. aug. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 pinkpancser ***** válasza:
Szerintem zavard el a párját, mert mit akar a pasidtól... hátha ez megmozgatja a pasi agysejtjeit.
2014. aug. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!