Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan tehetné túl magát ezen?

Hogyan tehetné túl magát ezen?

Figyelt kérdés
sziasztok. Nemrégiben megismerkedtem egy fiúval , az egyék barátnőm mutatott be neki mikor bicajozni voltunk . Eleinte furcsának láttam , és csak utána jöttem rá hogy mennyire csodálatos ember. Bár nagyon szótlan , engem megfogott benne egy dolog . Néha találkozunk amikor biciklizek , ő meg éppen sétál . Éppen mult héten taliztam vele , és megkérdezte nem e lenne kedvem sétálni vele , mert szimpatikusnak lát engem. Mondtam neki hogy örömmel elmennék vele. Hazamentem leraktam a bicajt , és elmentem a megbeszélt helyre ahol várt . Sétálgattunk , beszélgettünk , nagyon jó volt . 17 éves fiú , de azt vettem észre hogy tulzottan magányos ember. Megkérdeztem miért ilyen halgatag , és elmondta . Soha nem volt társasági ember , oviban is mindig egyedül játszott , mert félt az emberektől és mindenki csak kinevette. Mikor középiskolás lett , már a legelső napon csesztették a szépségi problémájával. Mondtam neki hogy ne foglalkozzon velük. De nem bírtam hatni rá , sajnos. Volt olyan hogy lány osztálytársaim kutakodtak a táskájában és találtak benne egy napló féleséget , amiből felolvastak és táblára irták fel ami benne volt . A fiú arra ment be hogy mindenki ő rajta nevet , még a tanár is. Nem szólt semmit , fogta a táskáját és hazament . Mentem vele , mivel nekem már vége volt az órámnak. Egész uton meg sem szólalt , csak mentünk. Mikor hazaért , mondtam neki hogy ha bármi baj van , szólj nekem . Rendben , azt mondta . Másnap szerdán megyek suliba és a barátnőm zokogva mondta hogy reggel úgy talált meg a kutyát hogy nem volt feje. Tanitás után elmentem a gyerekhez , és megkérdeztem hogy te voltál e . Mióta ismerem , azóta csak egyszer láttam mosolyogni. igen , én tettem. De miért ? Miért , mert nem fogom eltűrni hogy kigúnyoljanak engem , és most szia. 1 hétig nem beszéltünk . Máma odajött és azt mondta hogy szeret engem , és szia . Enyi volt máma , holnap talán be is fejezi amit elkezdett. Miért ennyire magányos valaki ?

2016. jún. 9. 00:06
 1/9 Inessential ***** válasza:
Megölte a kutyát?
2016. jún. 9. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezért börtönt is kaphat.
2016. jún. 9. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
60%
Jézusom! Ez nagyon súlyos probléma! Én a helyedben óvakodnék ettől az embertől. Sürgősen pszichológushoz kell küldeni lehetőleg azelőtt hogy börtönbe kerül. Ezt nem neked kell megoldanod.
2016. jún. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem fog börtönbe kerülni. Ő egy pszichopata akinek komoly segítségre van szüksége, mert rengeteg dolgot nem tud jól kezelni. Mikor egy pszichopata olyan fázisban van mint ő, csak külvilágtól függ, mikor fogják annyira megkínozni, valakit elraboljon, megkínozzon és megöljön.

Minél hamarabb old meg, tudjak vele beszélni és boldog életet teremtek neki.

Rengeteg ok van miértekre amikre válaszolok privátban ha szeretnéd de ezek mind semmik fő problémája mellett, ami dolog rosszul kezelése.

2016. jún. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

# 4

Mert neked aztán olyan komoly szaktudásod van, hogy ennyiből megállapítod, ő egy pszichopata. Na menj szépe legozni:D

2016. jún. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

nekem nem egyértelmű a kérdés...

a barátnőd a kutyán, vagy a srác a bántásokon?


a srácot folyton bántják, vagy jobb esetben észre sem veszik, szóval ezért vált ilyenné...


23F

2016. jún. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
46%
Neked kell eldönteni akarsz e járni vele. Én is megöltem volna a kutyáját, aki velem szórakozik. Azért mert az életben folyton csesztették retardált majmok, befelé fordult, de attól lehet normális.
2016. jún. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%
Én is a fiúnak adok igazat! Jól tette, mi a faxt szórakoznak vele? :D
2016. jún. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Klavaro válasza:
Fejlemények?
2016. júl. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!