Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti szoktatok egyedül programok...

Ti szoktatok egyedül programokat szervezni?

Figyelt kérdés
Olyasmikre gondolok, mint hogy elmenni moziba egyedül, vagy beülni egy kávézóba...stb. Mit gondoltok erről? Ti nem érzitek ilyenkor rosszul magatokat?

2016. jún. 12. 20:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Igen, néha elmegyek egyedül ide-oda. Kifejezetten élvezem, hogy ilyenkor nem lóg mindenki a nyakamon, bár mindig sikerül összefutni valami kínos ismerőssel. ._.
2016. jún. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindig is akartam egyszer ilyetm de általában az egyedül programjaim kimerülnek az itthoni videojátékozásban, filmezésben és esetleg egy sétálásban vagy gördeszkázásban. Nem érezném amúgy rosszul magam, nem azért vagyok egyedül mert nincs kivel lenni, hanem mert egyedül szeretnék lenni:)
2016. jún. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nincsen senkim ezért szoktam, igen. Az még rosszabb lenne ha otthon ülnék. Moziban mindig vannak olyanok akik egyedül vannak.
2016. jún. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam, elég gyakran. A Margitszigetre kijárok amilyen gyakran csak tehetem, körbekerülöm az egészet vagy üldögélek a parton és bámulom az elvonuló hajókat, esetleg fényképezgetek. De bárhol a városban szeretek sétálgatni teljesen egyedül is, mondjuk nem is nagyon lenne kivel. Előtte vagy utána pedig megebédelek valahol ahol éppen jól esik, néha csak egy kifőzdében. De három héttel ezelőtt meg csak úgy gondoltam egyet és a spórolt pénzemből vettem egy vonatjegyet Berlinig. Éjszakai vonattal mentem, a szállásomat pedig előre lefoglaltam. Nagyon remekül éreztem magam egyedül. Bár egy valaki hiányzott mellőlem, de hát ez van, attól még nem vagyok köteles egy pincében kuksolni, hogy nincs barátnőm... Attól még nem áll meg az élet...
2016. jún. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szoktam és kifejezetten szeretem. Vannak időszakok, Pillanatok, amikor jobban szeretek egyedül lenni, csak egy kicsit lecsendesedni, és erre szerintem szükségünk is van. Persze legtöbbet a barátnőimmel, barátaimmal mozdulok ki otthonról, de erre is kerítek időt. Néha beülök egy cukrászdába, teázóba, esetleg vásárolni megyek egyedül. Ilyenkor szeretem átgondolni a dolgaimat és csak úgy figyelni kicsit kifelé, a világ felé, ugyanis gyakran, ha barátokkal vagyok, csak magunkra figyelek, így meg meghallom a világ zaját is.
2016. jún. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
38%
nem. akkor se járnék moziba, ha lenne valakim. Tök feleslegesen tartom ezeket a programokat.
2016. jún. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Sunshinedoll ***** válasza:
78%

Igen. Szerintem ha az ember nem képes jól kikapcsolódni egyedül, akkor nincsen rendben saját magával. Fontos, hogy az ember képes legyen szórakozni egyedül is. Nekem nem sok barátom van, jelenleg közülük egy sincs a városban, úgyhogy ha nem akarok itthon dögleni egész nap, akkor egyedül kell a városban mászkálnom.

Régebben nagyon stresszes voltam emiatt, hogy úristen, mit fognak mások gondolni, mert milyen gáz már egyedül menni, de igazából az élet túl rövid, hogy ilyeneken aggódjak, és mások miatt ne tapasztaljak meg tök király dolgokat. Ma például egyedül sétáltam, mikor találtam egy tök jó ázsiai éttermet a városban, amiről addig nem is tudtam. Hónapok óta nyekergek, hogy ebben a sz-ros városban nincs egy rendes ázsiai étterem normális, valódi ázsiai ízekkel és alapanyagokkal. Ha ma nem megyek el egyedül sétálni, lehet sose hallok erről az étteremről :D

Arra is volt már példa, hogy bulizni egyedül mentem el. hozzá kell szokni a saját társaságunkhoz, és akkor nincs gáz.

2016. jún. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Az igazság az, hogyha akarnék rátudnák venni embereket, hogy eljöjjenek velem, de minek erôltessem, hogyha velük úgy sem érzem jól magam. A legnagyobb gondom, hogy emiatt "kirekesztettnek" érzem magam (nehéz leírni ezt az érzést). Köszönöm az eddigi válaszokat!
2016. jún. 12. 22:12
 9/13 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Jó dolog egyedül kikapcsolódni, és kell is (ahogy korábban is írtam, én is szoktam), de ez nem helyettesíti az emberi kapcsolatokat, úgy érzem (az előző válaszodból) itt inkább azzal van a gond. Szerintem mindenképp azon "munkálkodj", hogy találj egy olyan társaságot, akikkel/akivel szívesen töltesz időt.
2016. jún. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Arra is volt már példa, hogy bulizni egyedül mentem el. hozzá kell szokni a saját társaságunkhoz, és akkor nincs gáz."


Mármint olyan helyre, ahol nincs is ismerős? Annak mi értelme?

2016. jún. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!