Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az életben nektek is van egy...

Az életben nektek is van egy csomó problémátok gyereként, vagy csak én vagyok ilyen "szerencsés"?

Figyelt kérdés

2016. jún. 16. 21:16
 1/9 Inessential ***** válasza:
Nem csak te.
2016. jún. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Volt gyerekkent sok bajom sajnos. :(


Hany eves vagy?

2016. jún. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Nyugi, nem vagy egyedül. Nekem elegem van abból, hogy minden felnőtt lenéz, lekezel. Hogy más tart el és úgy érzem, hogy sose lehet saját akaratom. Tudom, felnőttnek lenni se könnyű mert dolgozni kell, családot eltartani és nem segít senki, de mégis úgy érzem, hogy szeretnék felnőtt lenni.
2016. jún. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én örülök, hogy felnőtt vagyok, és az sem érdekel, hogy egyúttal öreg is. Gyerek koromra úgy emlékszem vissza, hogy minden csak probléma volt és mindig minden csak fájt. Utólag vissza gondolva nem volt sanyarú gyerekkorom, egyszerűen csak nehéz volt, mert nem tudtam a problémákat úgy megoldani ahogy most már megtudom. Akkor minden olyan bonyolultnak tűnt, most meg minden olyan egyszerű.
2016. jún. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen nekem is volt problémám gyerekként,sokat éheztem és lyukas vékony cipöben mentem iskolába télen! Mindenki sz@rt rá,még a tanárok is! Neked mi a problémád?
2016. jún. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Anyám alkoholista, apám elhagyott. Szóval igen, van problémám.
2016. jún. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nekem . Iskola , beteg vagyok(tüdő) , senki nem ért meg, egyszerűen minden. Nagyon szar világban élünk
2016. jún. 16. 22:00
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem sok egészségügyi bajom volt gyerekként, pszichiátriai és testi is. Családilag biztos a háttér hál istennek.
2016. jún. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mindenkinek vannak gyerekkori problémái.
2016. júl. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!