Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak a nyáron? :/

Mit csináljak a nyáron? :/

Figyelt kérdés

Nincsenek barátaim, társaságom. :(


21 éves srác vagyok, itt a nyár, nincs kivel elmenni sehova sem.


Csak a munka (egész nap nem csinálunk ott se semmit) és más semmi. Egy tanyán lakom, közel a város, van bicikli, van autó még sincs hova kimozdulni :(


2016. jún. 18. 17:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Olvass ki pár jó könyvet.

Kezdj el tanulni egy nyelvet. Neten vagy egy csomó online ingyenes lehetőség.

Unokatesók sincsenek? Egyetlen egy ismerős se? Akivel azért néha elmehetnél valahova?

Strand van? Oda mehetsz egyedül is és lehet, hogy még meg is ismersz valakit. Neten is kereshetsz társaságot, és csinálhattok programot azokkal, akikkel egy környéken laktok.

2016. jún. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A barát olyan, mint a pénz. Ha nulla barátod van 21 évesen, akkor b˛szhatod.


Akiknek van baráti körük nyilván leírják majd a szokásos jó tanácsokat. Az ő fejükben az ilyen úgy néz ki, hogy lemész a kocsmába vagy egy klubba, odacsapódsz valakikhez vagy valakihez, és probléma megoldva, miközben senki, akinek vannak baráti nem így "szerezte" a barátait. Igazából nem is szerezte őket, hanem csak úgy, teljesen természetes módon kialakult a baráti körük. Egyetlen barátjuk nincs, akit úgy ismertek meg, hogy "vadászgattak", nagy levegőt vettek és elhívták sörözni egy fárasztó nap után a csoporttársukat, akivel addig alig beszéltek. Ez egy mítosz, hogy így bármilyen barátság kialakulhat.


Nem a kedvedet akarom letörni, én is ugyanebben a cipőben járok. Csak nem akarom, hogy túl naiv legyél. Én az voltam, sokáig. Csak rosszabb lesz tőle minden, elhiheted.

2016. jún. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mit dolgozol? hol laksz? ha esetleg becsajoznál és akkor a lány baráti társaságához tudnál csapódni
2016. jún. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

2-es jól írja...


Ahogyan én ezt látom erre a korra vagy a középiskolában alakultak ki baráti társaságok vagy az egyetemen, én nem járok egyetemre valószínűleg nem is fogok, a középiskola meg nekem úy telt, hogy 3 iskolában jártam ki és egyikben se nagyon akart velem senki se barátkozni. Jártam egy OKJ-s képzésre is, de az meg nagy humbuk volt, szakmát nem adott, a baráti társaságok szépen kialakultak ott is, most is látom még a képeiket, hogy így-úgy szórakoznak, persze engem egyik se fogadott be és amióta véget ért le vagyok sz*rva...

2016. jún. 18. 19:22
 5/6 A kérdező kommentje:

Kimaradt:


Facebookon látom a képeiket...


Munkahelyen meg kétlem, hogy lesznek barátaim, mind idősebbek, gyerekeik is vannak már, nem egy csitri, 21 évessel fognak leállni.


Azt a kort meg nem akarom megvárni, mert már késő lesz...

2016. jún. 18. 19:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is 21 éves vagyok, mégsem akarok barátokat. Számomra a probléma az, hogy a parkban minden fiú/férfi leveszi a pólóját, de ha ezt én megtenném, biztos, hogy kiröhögnének. Pedig nem vagyok kövér. De én mindig így jártam. Amúgy azért nem barátkoztak veled, mert volt olyan bunkó a stílusod, mint az övék.
2016. jún. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!