Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Milyen érzés, hogy lassan...

Milyen érzés, hogy lassan közelednek az "ünnepek" és te mégis egyedül vagy?

Figyelt kérdés
Nektek milyen érzés ez? Most már folyton ezt látom mindenhol. Mindenki készül rá én meg itt vagyok teljesen egyedül. Bárhová megyek boldog vagy legalább is annak látszódó embereket látok a párjukkal nekem meg nem jutott semmi öröm.
2014. okt. 31. 23:13
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
85%
Már megszoktam, nekem minden nap egyforma.
2014. okt. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
55%

Örülj neki. Nincs vita, nincs hangzavar. Miért, jobb lenne a sok fölösleges beszédet hallani, meg ilyesmi?!

Én meg örülök a magánynak és sokkal jobb.

2014. okt. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
De nem mindegy mennyi ideig vagy egyedül.
2014. okt. 31. 23:20
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy egyedül, sokan vagyunk ebben a helyzetben.En itt mindig a gyakorin szoktam kérni,hogy küldjenek ölelést az ünnep alkalmából.Teljesen feltöltõdök,mert valóban aranyos emberek tették meg ezt a kérésemet,sõt még másnap is irtak.
2014. okt. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Kérdezõ mégis,te miért vagy egyedül?Párod nincs vagy,amugyis egyedül vagy, nincs családod,hozzátartozóid?
2014. okt. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Párom nincs, rokonaim vannak de eddig mindig csak a széthúzás ment mindenki részéről. Olyan mintha nem is lennének.
2014. okt. 31. 23:44
 7/30 anonim ***** válasza:
És barátok?
2014. okt. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
43%

Keress barátokat, párt, ha rossz egyedül.

Tele az ország, ez az oldal is, magányos emberekkel.

2014. okt. 31. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
81%
Ez van. Szerinted attól jobb lesz neked, ha ülsz a saroba és magadat sajnálva bőgsz? Szerintem nem. Ha direkt ezen vergődsz, rittig MINDENHOL boldog embereket fogsz látni ahelyett, hoyg szarnál az egészbe és a saját életeddel törődnél, eljáránl ismerkedni stb. ...
2014. okt. 31. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Én már teljesen hozzászoktam. Hamar eltelik ez az "ünneplősdi", aztán minden megy tovább.
2014. okt. 31. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!