Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy éljem túl a magányt?

Hogy éljem túl a magányt?

Figyelt kérdés
Családommal élek, de gyakorlatilag nem léteznek (alkoholisták), a házban bármihez nyúlnom tilos, mert jön a balhé, barátom van, de alig ér rá, olyan mintha távkapcsolatban lennénk, barátaim nincsenek. Nem tudok főállású munkát vállalni jelenleg, mert a normális elhelyezkedés miatt szeptemberben iskolába megyek, akkor majd tudok diákmunkázni, addig nem. Sokat dolgoztam túlórákkal 12 órákat, utáltam, de ha magányos is voltam, legalább nem néztem a falat egyedül a szobámban. El szoktam menni futni, illetve olvasni szoktam, de igazából semmihez nincs kedvem, egész nap sírok. Pénzem ki van számolva, amire nagyon szükséges, úgyhogy a bulizás, szórakozás, utazgatás kizárva. Hogy éljem túl a magányt?
2016. jún. 21. 16:45
 1/4 A kérdező kommentje:
24/l vagyok
2016. jún. 21. 16:54
 2/4 anonim ***** válasza:
23%
Ess teherbe valamelyik kis csődörtől, utána tartasd el magad egy béta hímmel. Minden okos nő ezt csinálja! Így működik megfelelően a természetes szelekció és fejlődik a fajunk, pusztulnak ki az előnytelen gének. :)
2016. jún. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
41%
#2 ja, annyir a tipikus. "magányos" nő = "van barátom, de..."
2016. jún. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Miért bántsátok ennyire szegény kérdezőt? Nem is ismeritek. Attól, hogy jelen vannak bizonyos dolgok az életében, az nem jelenti azt, hogy megfelelően is működnek.


Első válaszoló, nekem személy szerint nem lenne bajom a te fajta hozzáállásoddal, csak éppen az, hogy nem a megfelelő embernél alkalmazod. Az olyan primitívebb személyeknek mondd ezeket, akiknek tényleg ennyi hiányzik a boldogsághoz. Tanuld meg felmérni, hogy ki mennyire fejlett IQ-ban és érzelmileg, mik az igényei, aztán irkáld ezeket, ha megfelelőnek érzed. A kedves kérdezőnk nem tűnik komolytalannak, csak a helyzetéből adódóan elveszett, kimerült, és nagyon magányos.

2016. jún. 22. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!