Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Semmi értelmét nem látom az...

Semmi értelmét nem látom az életemnek. Úgy érzem kárt volt meg születnem. Mit tegyek ha nem tesz semm9 boldoggá? Más hogy tudja el visepmi a magányt?

Figyelt kérdés
2016. jún. 12. 18:16
 1/10 anonim ***** válasza:
kor, nem?
2016. jún. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
27f
2016. jún. 12. 18:22
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Elviselni a magányt? Legjobb dolog a világon. Inkább az embereket elviselni, na az a nehéz.
2016. jún. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Miért nem lepődök meg, hogy férfi? Hiába, néhány szélsőséges példától eltekintve a nők esetében, még ha csúnyák is, mindig vannak akik közelednek feléjük.


Az özvegyek és az említett szélsőséges példák kivételével magányos nő nincs, amelyik magányos, azért az, mert válogatós, vagy fiatal korában az volt.

2016. jún. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Más megpróbálja elfoglalni magát. Munkahelyen/sulin kívül sporttal és/vagy valamilyen hobbival tölti el a szabadidejét.
2016. jún. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az a gond uovy nem köt le semmi.
2016. jún. 12. 18:39
 7/10 anonim ***** válasza:
40%
Én is utálok élni. Csak teszem, amit kell és ennyi. Egyedül fogok élni, keresek egy munkát, amivel meg tudok élni és csak dolgozom, alszom és ennyi. Nincs célom az életben.
2016. jún. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Tudod mi az idegesítő? A sok beleszólós, idióta ember, aki mindig jobban tudja, mi a jó neked!


Az egyedüllétnél nincs jobb dolog a világon, senki nem mondja meg mit csinálj, nem pfázik az életedbe.

2016. jún. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ha ez megnyugtat kicsit, nem vagy egyedül az érzéseddel... nekem is fölösleges szenvedés volt az egész, semmi értelme semminek... furcsálom azokat akik élvezhetőnek tartják ezt a földi nyomort, meg ami ezen a bolygón folyik... az emberi testtől meg egyenesen undorom, nem tudom ki kreált minket de elég nagy balfa.z volt, ha hülyék vagyunk legalább büdösek ne lennénk
2016. jún. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 tollbogre ***** válasza:

Boldoggá tesz hogy ilyen sokan vagyunk. Mindenben egyetértek, de nekem van annyi célom h jól keressek és vegyek egy házat egy messzi helyen és legyen egy kutyám.

Kifejezetten undorítóak az emberek, meg könnyen összenyomódnak, eltörnek. És hangosak.

2016. júl. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!