Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit kezdjek magammal, ha az...

Mit kezdjek magammal, ha az emberi oldalam szinte kong az ürességtől?

Figyelt kérdés
2016. jún. 30. 01:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Tessék?
2016. jún. 30. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy szinte teljesen ki vagyok üresedve, minden nap csak az egyedüliség és a lehangoltság van. Mindeközben azon gondolkodok, hogy hol is csesztem el az életem.
2016. jún. 30. 02:20
 3/3 lille28 válasza:
Ha valami üres meg lehet tölteni. Ha nem tudod mit kezdj magaddal, akkor magadon kívül vagy. Lépj vissza magadba és az ürességből gazdagság lesz. Általában akkor érezzük az ürességet, ha nem lépünk ki a komfortzónánkból, nem vagyunk hajlandóak erőt és időt fektetni a saját boldogságunkba, vagy jóllétünkbe. Ne várd mástól, tegyél vmit ami kimozdít, ami érdekel, ami elérhető, vigyél rendszerességet az életedbe, állíts fel határokat, szabályokat, amik között szabad lehetsz. A tartalmas életet élő emberek magabiztosak, stabilak, felismerik a vágyaikat, tudatában vannak képességeiknek és az erejük abből adódik, hogy amit elérnek magukért, maguknak teszik, boldogulásuk nem a külső környezet függvénye, de nem is független attól természetesen. Remélem ez segít valamit :)
2016. jún. 30. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!