Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lassan kinyírom magam?

Lassan kinyírom magam?

Figyelt kérdés

nem latok mar semmi jot az eletben, minden amire vagyom csak egy barat, de nincs..

16F


2016. júl. 9. 02:55
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Mit gondolsz mi az oka? Régen én is hasonló cipöben jártam és most sincs túl sok barátom. Kitartás, tudom, hogy nehéz. Ha gondolod írj üzenetet. 19f
2016. júl. 9. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%

Az élet igenis tele van lehetőségekkel! Képes lennél feladni, csak mert jelenleg nem látod a benne rejlő szépséget? Mozdulj ki! Ismerkedj, barátkozz! Foglald le magad. Tálalj ki programokat, amiket élvezel is. Semmi sincs veszve! Rajtad múlik, hogy magányos maradsz-e vagy sem. Hidd el, ha igazán akarsz változtatni, képes leszel rá. Bízz magadban. Saját sorsod kovácsa légy és cselekedj! Drukkolok neked! Sikerülni fog, csak tenni kell érte. S amint lesz társaságod máris elfelejted, hogy eddig mi bántott. :)

16/L

2016. júl. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%

# 2-es jól írja.


Ezer lehetőséged van, csak élni kell vele, de nyilván téged már nem köt le semmi, egyetlen lehetőségnek a számítógépet és a telefont tartod, de megsúgom, hogy az igazi élet nem ott van. Én 16 évesen gyakran jártam horgászni, motoroztam, szerettem moziba járni, de egy jó könyv is lekötött, és dolgoznom is kellett itthon. Legyenek céljaid, akarj valamit elérni, és tegyél érte. Tanulj nyelvet unalmadban, legyél profi a szakmádban, hogy elérd a céljaidat, élj tudatosan. Vizsgázz le motorra, és túrázz nagyokat pár év múlva egy ezres Hondával. Vagy sportolj valamit, iratkozz be egy egyesületbe, íjászkodj, kerékpározz stb.

Tehát a monitor bámulásán kívül kell megtalálnod a boldogságod.

2016. júl. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%
Ha ki akarnád magad nyírni, nem itt tennél fel róla kérdéseket.
2016. júl. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
25%
Igen. Bar nalad ez lassu mire oda jutnak megváltoznal de jobb minel elobb. Irj ram s segitek.
2016. júl. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
ha szeretnél írj :))
2016. júl. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!