Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek érdemes öngyilkosn...

Szerintetek érdemes öngyilkosnak lennem ilyenkor már? 14f

Figyelt kérdés

a születésemkor az apám elhagyott minket egy jó nagy tartózással. majd, az anyám összejött a nevelőapámmal és lett 2 testvérem, ebből kifolyólag még szegényebbek lettünk. mert még a nevelőapám szüleit is kell anyagilag támogatni. egy 2 éves telefonom van 2 márkás cuccom azt is a nagymamámtól kaptam. a napi étel kenyér, van hogy a nevelőapámnak nem jut mert nekem adja és ilyenkor éhezik de volt olyan (mivel érthető okokból magamat okoltam,)hogy azt hazudtam hogy elég volt nekem és a nevelőapámnak adtam én meg éheztem

tulajdonságaim: hülye, szerencsétlen, visszahúzódó, lusta, önmagát sajnáltató

most, őszintén minek örüljek?



2016. júl. 9. 10:37
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
80%
Inkább megfutamodsz, ahelyett, hogy szembe néznél a sorsoddal, amit te alakítasz és nem ő téged.
2016. júl. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
91%
Hogy élsz!Más haldoklig és örül e ha életben maradhatna.Ne így fogd fel..boztos van valami ami jó az életedben.
2016. júl. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
#2vagyok:örülne* biztos*
2016. júl. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
79%

Nem. Vannak ennél rosszabb dolgok is. Szomorú, hogy ilyen fiatalon éhezel... De ez még nem elegendő ok arra, hogy kinyírd magad, ezzel is gondot okozva a szeretteidnek, egy temetés nem olcsó mulatság. Tanulj, amíg lehet, hogy lehessen belőled valaki!

Örülj annak, hogy nem vagy nyomorék, van fedél a fejed felett, még fiatal vagy, van aki szeret... :)

2016. júl. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Igen, feltéve ha olyan betegséged van ami miatt kínszenvedés lenne az életed vagy már amúgy sincs sok hátra.


Amúgy meg nem.


Ha más nem megy lopj, csalj, hazudj, hogy legyen mit ennetek.

2016. júl. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
44%

Nem kell. Anyud és nevelőapád döntött így.

Hülye nem egy tulajdonság. Hülyeség egy állapot.

Változtasd meg hozzáállásod.

Sosincs ok öngyilkosságra.

Írj rám s segítek.

2016. júl. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
75%
egyáltalán nem érdemes! fiatal, egészséges srác vagy, még előtted az élet. sok híres, gazdag ember még rosszabb körülmények közt indult. fel a fejjel, még te is minden lehetsz
2016. júl. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 Roland G. ***** válasza:
100%
Sajnálatos amit leírtál,de ne legyél öngyilkos.Nem tudok tanácsot adni,de az biztos,hogy a legrosszabb megoldás a halál.Verd ki a fejedből!
2016. júl. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

hülyeségeket írsz... egyszer fent, egyszer lent, lehet egyszer még sok pénzed lesz... egészséged van, fiatal vagy, élvezd az élet másik oldalát, az éhezést meg tedd háttérbe... amúgy, ha jól tudom, az önkormányzatok, állam már a nyári szünetben is gondoskodik a rászolruló gyerekek étkezésről, ha te már nem is kapsz, tesód jól laknak, több jut nektek az otthoniból... ha falun laktok, akkor kertészkedjetek, gyümölcs, zöldség, megvan, abból bármilyen levest, főzeléket tudtok főzni pár hozzávaló megvételével, gyümölcsből lekvárt lehet csinálni, stb. pár tyúk meg ad tojást, esetleg húst, ha levágjátok.

Ha panelban laktok, ott is lehet az ablakban pár palántát nevelni... tudom, nem sok, de több a semminél... keress hobbit, foglald le magad, ne ilyeneken rágódj.

2016. júl. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Igyekezzetek megszabadulni minél több kiadástól. Falun az élelmet is meg tudjátok termelni magatoknak, és akkor azt már nem kell a boltban venni. Falun lehetőleg a kútból vagy fúrt kútból nyerjétek a vizet, mert akkor nincs havi vízdíjatok. Persze a fő pénzfaló a hitel. Azt csak a szüleid tudják hogyan tudnának megszabadulni tőle. És ha jelentősen csökken ez a kényszer hogy fizetni kell mindenért, vagy netán meg is szűnik akkor csodálkozni fogsz mert ellenkezőjére változik az életed és vidám, optimista ember leszel. A fizetési kényszerek nagyon le tudják hangolni még az amúgy vidám embereket is.
2016. júl. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!