Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tényleg érdemes lenne öngyilko...

Tényleg érdemes lenne öngyilkosnak lennem? Vagy esetleg van még remény?

Figyelt kérdés

Évek óta depresszióval kűzdök és személyiségzavarral,zárkózott is vagyok illetve szorongó.

Barátaim nincsenek.A felsőoktatást be tudtam fejezni.

Aztán kirugtak az első két munkahelyemről,mert nem tudtam úgy teljesíteni.

Jelenleg személes problémák miatt nagyon kéne a pénz,de a munka jelenleg nem jön össze.

Párom nem volt soha és ha így megy nem is lesz soha.Teljesen más világban élek.

Jártam pszichológusnál,pszichiáternél,szedtem gyógyszert,imádkoztam Istenhez,olvastam siker könyvet,hónapokig írtam,h jól érzem magam a bőrömben.

Hosszú távon nem hozott megoldást?

Jelenleg megfordult a fejemben a kineziológia és a homeopátia.Ezekkel annyi a gond,h azt hallottam balszerencsét hoznak.Az életem egyik problémáját megoldják,de behoznak egy másikat.

Tanácstalan vagyok már... :(



2014. júl. 23. 17:45
 1/7 sirsly válasza:

Szerintem az öngyilkosság soha és semmire nem megoldás!

Ez egy ilyen időszak.Majd minden jobb lesz csak pozitívan kell hozzá állni a dolgokhoz.

2014. júl. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
8 éve tartó időszak? Hát nem tudom...
2014. júl. 23. 17:52
 3/7 anonim válasza:
korod, nemed?
2014. júl. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
23,nő
2014. júl. 23. 17:57
 5/7 anonim válasza:

Szia!

Semmiképpen ne öld meg magad!

Én nagyon súlyos depresszióval küzdöttem 6 éven át,és 27 éves koromra a sír szélére tettek az orvosok a gyógyszerekkel.Éreztem,hogy baj lesz,nem húzom már soká,így másfelé kezdtem keresni a segítséget.

Először elvégeztem az Agykontroll tanfolyamot,ahol megtanultam relaxálni és vizualizálni.Programoztam,hogy boldog vagyok.Azt sem tudtam már mi az egyáltalán,de próbálkoztam elképzelni.Kis idő múlva az utamba hozott a sors egy kineziológust.Minden mindegy alapon elmentem hozzá,és ez volt életem legjobb döntése.Egyetlen kezeléssel megváltozott minden.Aztán az allergiámat is sikerült így leküzdenem.Nem állítom,hogy könnyű volt,és gyors,ameddig újra azt éreztem,hogy ember vagyok és érdemes élni,de meg lehet csinálni.Akarj élni! Menni fog!Keress lehetőségeket,utakat,menj a megérzéseid után,mi segíthetne.Ha akarod,menni fog!

2014. júl. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Grubbs0 válasza:
Sikerült, kikerültni ebből helyzetből?
2021. jún. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen.:)
2021. júl. 28. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!