Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon nyomaszt ez az érzés....

Nagyon nyomaszt ez az érzés. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
20/F vok és nagyon antiszocnak tünhetek, de sztem velem nagyon jókat lehet beszélgetni, de sajnos néha annyira magam alatt vagyok meg ilyen aggódási rohamok jönnek rám és ilyenkor teljesen magamba fordulok. Állítólag a gluténtől van (ja amúgy 2 hete derült ki, hogy tej és lisztérzékeny vagyok valószínűleg). A ""barátaim"" meg elfordulnak tőlem, mert látják, hogy ilyen lehangolt vok. Meg barátnőm se volt még meg semmi. Meg buliba se voltam még meg a középiskolás emlékeimet is elcserélném egy zacskó almáért. Meg folyton a jövőmön agyalok, de így mi értelme van, ha nincs akivel elképzelhetem. Pedig céljaim azok vannak, értelmesek, nem ilyen "terepjárónagyházmedencedemiből" félék. Szóval elég m4gnyos vagyok, de ez még nem rontja el a kedvem, de attól mé nagyon is az vagyok. Csak amikor belegondolok, h nincs, akit átölelhetek.. akkor összeszorul a gyomrom. Mit csináljak?
2016. júl. 11. 00:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Mintha csak én írtam volna...

18/F

Arra gondolok, hogy az életben minden okkal történik és ha eddig úgy tűnhetett hogy az élet csak kibszni akar velünk, majd egyszercsak megjavul minden. Próbálj eljárogatni valahová, sokkal nagyobb úgy az esélyed az ismerkedésre. Én is volt hogy elmentem egy rendezvényre egyedül és ott ismertem meg pár nagyon jófej embert :) Szóval fel a fejjel!

2016. júl. 11. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kulturálódj egy kicsit, az írásmódodból nekem gyerekesnek tűnsz, a barátaid már mind biztosan felnőttek 18 éves korukra. Ez nem egy olyan oldal, ahol csak megadott mennyiségű karaktert használhatsz, így nincs szükség a rövidítésekre, amik nem mellesleg nagyon elesetten hangzanak. Az egész fogalmazás idegőrlő, változtatnod kell a stílusodon.


Ne érts félre, nem beléd akarok kötni, mármint az egészet nem kötegedésből írom, hanem, hogy találj egy alap pontot, ahol elkezdheted a tennivalóidat, amik megváltoztatásával könnyebben szerezhetsz barátokat. Az első ami miatt nem találhat az ember barátokat az a személyisége, nem konkrét személyiségváltást kell végrehajtani, csak egy kis csiszolást.

2016. júl. 11. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat:)

Amúgy csak lusta voltam kiírni a szavakat:)

A második válaszolónak üzenem, hogy a barátaim nem nőttek fel 18 éves korukra, sőt lelkileg még most is olyan 14 éves szinten vannak. Engem viszont olyan traumák értek (családtag halála), hogy 13 éves koromra "felnőttem". De attól függelten ül van igazság, abban amit írtál.

2016. júl. 11. 22:34
 4/4 anonim válasza:
Én is így érztamamagam,engem a sport,és a relaxáció rángatott ki. Persze sokat beszéltem pszichológussal is
2016. júl. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!