Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Milyen dolgokra vezethető...

Milyen dolgokra vezethető vissza, hogy nem bírom az egyedüllétet?

Figyelt kérdés

Amióta az eszemet tudom,csak társaságban tudok "létezni",ha egyedül kell lennem,vagy mennem kell valahová pánikba esek,rossz érzésem van,a sírás kerülget.

Esküszöm csoda,hogy a wc-re egyedül járok.


2016. júl. 15. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
figyelemhiányra... de mindjárt jönnek az önjelölt pszichológusjelöltek és kielemzik a gyerekkorodat.
2016. júl. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pánikbetegség, agorafóbia. Nem lehet?
2016. júl. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hogy mire vezetheto vissza azt nem tudom. Ennek resze az is hogy a tarsasagot "iranyitod" vagy "koveted". Ha iranyitod; figyelem hiany jo kiindulas; ha koveted; onbizalom hiany is lehet.

Hany eves vagy? fiu/lany?

En azt javaslom neked, hogy tanulj meg magaddal elni! Vagyis tanulj meg egyedul lenni.

2016. júl. 16. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha én ilyen lennék, akkor nekem annyi lett volna már rég, ugyanis senkim sincs. Inkább örülj, hogy ritkán vagy egyedül, de jó lenne kideríteni, hogy mi ez és kezeltetni, hogy megszünjön, mert egy átlag embernél ilyen nincs.
2016. júl. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!