Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ki lehet bírni az egyedüllétet...

Ki lehet bírni az egyedüllétet ha majd felnőtt leszek? 17/f

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Egy 17 éves fiú vagyok.

Az lenne a kérdésem hogy majd ki lehet bírni egyedül az életet úgy hogy nem is akarom ezt ?


Sosem volt barátnőm, nem voltam barátaim, piszkáltak általánosban, mindig én voltam az aki nem számít, de részben tudom is az okát amiről 40%-ban én, 60%-ban nem én tehetek.


Annyi most az életem hogy egész nyáron itthon feküdtem és 3 éve csak az iskolába járok.


Sosem mertem közeledni a lányok fele (najó talán kicsit, de akkor meg levegőnek néztek, kigúnyoltak, mindig máshoz mentek...igazából nem is közeledtem csak az a: Hátha én is számítok valamit...ez régen volt, mára már kívül belül más lettem. ) és most meg már félek ha olyan lány van a közelemben aki beszélgetni szeretne velem mert velem sosem akartak beszélgetni lányok akkor miért pont most szeretne érdeklődni valaki utánam?


Nem hiszem hogy valaha is fogok közeledni egy lányhoz mert ha régen nem kellettem most sem fogok... Maguktól meg nem fognak jönni.:(


Még pettingem se volt, de szerintem azt sem próbálhatom ki.


Tehát nagyon nehéz lesz egyedül lennem? Most még itt van a családom, de ha el kell költöznöm akkor mit fogok csinálni egyedül egy üres házban?


Olyan rossz lesz szerintem :(


2015. júl. 29. 15:26
 1/10 anonim válasza:
21%
Ne kőltőz el otthonról és akkor mindig lesz családod
2015. júl. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
Nem rossz, egyáltalán nem. Bele lehet szokni, onnantól fogva meg már nem jelent msjd gondot. Én se kellettem soha csajoknak, barátaim se nagyon voltak, viszont volt rengeteg szabadidőm, és arra fordíthattam amire akartam. Például csupa hasznos dologra. Nem lehetetlen a dolog, elismerem hogy igen nehéz, de egyedül is lehetsz igen boldog.
2015. júl. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
"ha régen nem kellettem nekik, ezután se fogok" na ez hülyeség! ez nem így működik, még 17 vagy, szóval amikor bántottak, lényegében még gyerekek voltatok mind, te mondtad, h kb. 3 éve sehova nem mész.. sokaknak nehéz a gyerekkora, engem is régen kiközösítettek, gúnyoltak, de a múltat el kell engedni, és ha félsz a jövőtől, nem érzed így jól magad, tegyél ellene. ha próbál veled beszélgetni lány, legyél nyitott, ne hajtsd el.. ne a múlttal foglalkozz, ismerkedj bátran, és ne hagyd, hogy eluralkodjon rajtad a depresszió. emelkedj felül a rossz dolgokon, és tegyél érte, hogy szerezz barátokat/barátnőt, rajtad kívül senki nem tudja jobbá tenni az életedet. nem, nem jó egyedül élni, nem is arra születtünk, hogy magányosan töltsük el a napjainkat.. nekem se volt mindig könnyű, de teszek érte, hogy jobb legyen:) nem a probléma a gond, hanem a hozzáállásod a problémához. nincs olyan rossz dolog, amit ne lehetne jobbá tenni
2015. júl. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

ó szegény, 71 éves, mindenről le kell mondanod.. ja elírtam, véletlenül fordítva írtam a számot.

Hát mi lenne, ha egy kicsit elengednéd ezt a témát, majd megtalál a szerelem, amikor nem gondolnál rá, akkor. És valami értelmes tevékenységet csinálnál addig is, a heverészés helyett, valamilyen kifejezésformát gyakorolj - ének, zene, tánc, rajz, festés, szobrászat, színjátszás? mit szeretsz? Ezzel az hasonló érdeklődésű emberi körökbe is bekerülnél, és nagyon fontos is ez, az iskolákban kimarad, csak tömik befelé a sok tanulnivalót

2015. júl. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
10%
Sajnos magányosan halsz meg
2015. júl. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jaj ne keseregj már, 17 évesen még rengeteget fog fejlődni a személyiséged, én 20 vagyok, de ez a 3 év sok mindenre megtanított, sokkal felnőttesebben viselkedem és már kezdem megtanulni azt, hogy nem érdekel mit gondolnak mások az életemről. Ezáltal bátrabb is vagyok. Még túl gyerek vagy, és 17 évesen ha hiszed ha nem még az emberek többsége szűz, emiatt ne aggódj. Majd ha 23 évesen is szűz leszel akkor kezdj ezzel foglalkozni hogy már itt lenne az ideje :). Ne amiatt akarj barátnőt.
2015. júl. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Bocsánat hogy későn válaszolok.

Oké csak 17 éves vagyok és elhiszem hogy sokmindenkinek rossz az általános, de 8 év alatt semmit nem csinálhattam a többiekkel.

Ha szerettem volna én is csatlakozni valahova akkor elküldtek mert már "megvannak" és ez ment 8 évig.


Így meg sem tanulhattam milyen ha vannak barátaid és azt sem hogy milyen lányokkal lenni.


Régen csúnya voltam, mára már javult az arcom, de a gátlások meg vannak azok meg nem oldódnak fel olyan könnyen..

Nem barátkozom.

Régen egy koncertnapon az osztálykiránduláson konkrétan elküldtek a fenébe az osztálytársaim mikor ők körbe ültek a egy kis helyen és oda szerettem volna menni hozzájuk.


Így szerintetek mit tanultam meg?


Nem számítok senkinek.

Nem baj ha nekem rossz.

Nekem nem kell semmit adni.

Engem sehova nem kell hívni. Stb


Egyébként nem azért akarok barátnőt hogy ne legyek szűz, hanem már utálok egyedül lenni.. 12:00 ig alszom és 23:00 ig telefonozom... Milyen élet ez? Ezért maradok egyedül.


De barátkozni nem merek

Se barátnőt keresni.

2015. aug. 1. 18:43
 8/10 anonim ***** válasza:
"régen csúnya voltál??" mi a baja az arcodnak ragyás vagy mi?
2015. aug. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem, mélyharapásom volt.


Ez annyit jelent hogy az alsó állkapcsom jóval hátrébb volt mint a felső.


1 éve van kivehetó fogszabályzóm ami nagymértékben segített.. Igaz nem teljesen, de ami még hiányzik a normális szájtartáshoz azt már az én erőmmel oda tudom tartani.


Fél év múlva kapom meg az "igazi" fogszabályzómat mivel ez csak előkészítette a nem kivehetőnek a számat.


Egyébként kicsit sem kócosak.


De régen úgy néztem ki mint valami.... Ááá


Ja és igen nagyon pattanasos voltam.

2015. aug. 1. 20:19
 10/10 anonim ***** válasza:
Én nagyon szívesen levelezgetek veled ha gondolod. Én is eléggé a padlón vagyok. (bár még nem olyan szinten mint te). 18/F
2015. aug. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!