Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti mit csináltok ilyenkor?...

Ti mit csináltok ilyenkor? Mivel ütitek el az időt a nyári szünetben?

Figyelt kérdés
Rettenetesen unatkozom, nincs mit csináljak, senkivel nem tudok beszélgetni, nincsen fennt senki. Van valaki aki még unatkozik?
2016. júl. 26. 11:58
 1/6 anonim ***** válasza:
dolgozok, blogot írok, hobbimmal foglalkozom (végre)
2016. júl. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Befőtt, lekvár, lecsó, savanyúság, nagytakarítás, gobelinezés, heti 1-2 regény.
2016. júl. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bár én csak szabin vagyok, szóval ez nem olyan hosszú mint a nyári szünet, de festeni, olvasni, biciklizni szoktam sokat, meg ha tehetem kint vagyok a szabadban.
2016. júl. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

dolgozok, beszélgetek, gyakori, vicces képek, youtube, Naruto...


otthon még wow, filmezés, tanulás...


23F

2016. júl. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Éppen két munkahely között vagyok (szerencsére) és átérzem valamilyen szinten a problémádat. Mit csinálok? Animét nézek, filmeket nézek és játszok... meg persze itt és más fórumokon szarposztolok.
2016. júl. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én mondjuk nagyon szeretem a k-pop műfajt. Rengeteg zenét hallgatok tőlük, videókat nézek róluk, stb. pl.Got7,BTS,Bigbang,Infinite. Emellett sorozatokat lehet nézni, pl Pretty little liars, The walking dead. Vagy olvashatsz könyveket :))
2016. júl. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!