Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért gondolok még mindig rá?...

Miért gondolok még mindig rá? Nem tudom kiverni a lányta fejemből.29/F

Figyelt kérdés
Szerettem régen egy lányt. Nem viszonozta az érzéseimet. Azóta 2 gyermekes anyuka. Még mindig szeretem, pedig 8 éve nem láttam. Nem értem miért. Nagyon magányos vagyok.

2016. júl. 27. 12:12
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Ott van a kérdésfeltvésedben a válasz. Azért mert szereted még mindig.
2016. júl. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem értem, hogy szerethetek valakit, ha 8 éve nem láttam? gyereki vannak, férje és családja. Miért nem tudok rajta túllépni?
2016. júl. 27. 12:37
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

mert szereted azért nem tudsz tovább lépni,azért nem tudod őt elfelejteni!


Jó neki,hogy őt valaki ennyire szereti!

engem sose szeretet senki sem!

2016. júl. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy még mindig szereted...de persze ez csak az én vèleményem, te tudod a leginkább. Inkábba azt amit szimbolizál- vkit akihez kötődsz mindenféle kötelesség nélkül. Egy illúzióba kapaszkodsz ahelyett hogy továbblépnél a valóvilágban azokkal akik ott vannak és igazi kapcsolatod lehet velük. Hangsúlyozom ez csak egy vélemény lehetséges hogy tèvedek :)
2016. júl. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"hogy szerethetek valakit, ha 8 éve nem láttam? ... Miért nem tudok rajta túllépni?"


Azért kötődsz hozzá ennyire, mert MAGÁNYOS vagy. Próbálj ismerkedni, mert ha más csajokon forog az eszed, akkor fokozatosan elfelejted őt. Tapasztalatból mondom, ismerős a cipő, amiben jársz, szegény sorstársam:(

2016. júl. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

3-as:

Milyen nemű vagy és mennyi idős?

2016. aug. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Melyik 3as? :)
2016. aug. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!