Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak ha nagyon...

Mit csináljak ha nagyon ideges, hogy lenyugodjak?

Figyelt kérdés
Nő miatt van... Múltkor véresre vertem a kezemet és a bör is lejött róla... Azon gondolkoztam, hogy megkeresem azt a srácot aki "ellopta" és szétverem az arcát... De idegemben elkezdtem ütni a falat... Mit csináljak ilyenkor, hogy lenyugodjak? Ne nézzetek légyszíves hülyének...

#csalódás #idegesség #ideg levezetés
2016. aug. 15. 03:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem nézlek hülyének, csak elmebetegnek, idegbetegnek. Talán emiatt hagyott el? Talán nem. Az a másik nem tudta volna elszedni tőled, ha a csaj nem akarta volna. Akkor már a csaj is "hibás" a dologban. Csinálj úgy mint a galambok a közterületi szobrokkal és keress egy másik nőt. Ilyenkor ez a megoldás. Lehet, hogy te is majd mástól szeded el. A jó nők úgyis foglaltak úgyhogy valakinek a kezéről le kell csapnod. Akkor meg az a másik akar majd téged megverni. Esetleg megbeszélhetitek akkor már hárman a bunyót és rendeztek egy jó tömegverekedést, mert gondolom a másik kettőnek is lesznek haragosai hasonló okokból és azokat is elhívhatjátok. Lehetőleg egy kocsmába szervezzétek le, mert mégiscsak jobban hangzik a "kocsmai tömegverekedés" a hírekben a sima tömegverekedésnél.
2016. aug. 15. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

:D:D első, hát sírok rajtad.

Nem tudom mennyi idős vagy kedves kérdező, de tapasztalatból mondom, hogy egyszer tőlem is elvették a nőmet (egy spanom). Volt osztálytársam meg az exemet kúrogatja, aztán jön oda köszönni stb. pedig vannak "barátok" akik szóba se állnak a másikkal, ha rámész az exére. Szóval, amit tudok javasolni, hogy keresd a haverokat és menj el velük inni, szórakozni. Nekem ez segített és így megismertem több csajt is, akiket utána én csesztem át sajnos.. szóval ne vidd tovább a többi kapcsolatodba ezt a csalódásodat. Legyél nyitott a világra, ne legyél idegbeteg. Ha meg verekedni akarsz, akkor szólj a haveroknak, de lehet ők sem fogják ezt jó szemmel nézni és megharagszanak rád emiatt. Az erőszak nem jó megoldás. Lehet nehéz elfelejteni, de idővel jobb lesz és le fogod szarni. Engem is akartak már leütni, mert rámásztam egy csajra és csak felesleges konfliktus lett belőle. Nem fog előre vinni az életben, ha nehezen tűröd a kudarcot. Felejtsd el a csajt is meg a srácot is.

2016. aug. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!