Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most miért ilyen ideges a...

Most miért ilyen ideges a legjobb barátnőm?

Figyelt kérdés

Most éppen táborba voltunk és nem mentem be egyik nap pedig montam neki ,hogy nem megyek és ő azt monta rá ,hogy oké .Amikor ráirtam facebookon akkor meg engem szidott ,hogy miértnem mentem ?Meg ,hogy miért vagyok ennyire bunkó .De nem most történt először ilyen ... a suliba is volt ilyen amikor beteg voltam akkor is ugyan ezt csinálta .Tudom ,hogy ragaszkodó meg minden de ennyire ... attól ,hogy egyik nap nem találkozunk az nem a világ vége szerintem .


Igazából tanácsokat kérnék mert nemértem miért ilyen ...😕😯



2016. aug. 6. 14:17
 1/2 anonim válasza:
Fogalmam sincs, mióta vagytok legjobb barátnők, de ha állításod szerint nem ez volt az első eset, akkor szerintem egy kicsit szüneteltetni kéne a kettőtök közötti kapcsolatot. Azért mondom ezt, mert egyik ismerősömnek is volt egy olyan barátja, akinek "anyja helyett anyja volt", aminek én is megittam a levét, a több száz kilométeres távolság ellenére is. Nem vagyok pszichológus, viszont amit el tudok mondani a barátnődről az olvasottak alapján az az, hogy neki még új ez az öribariság, hogy nincs neki még nagyon tapasztalata barátságok terén. Viszont ez csak az én teóriám, nem akarok semmiféle valótlanságot állítani róla így ismeretlenbe. Remélem, hogy legalább egy kiindulási pontot tudtam adni neked.
2016. aug. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már alsó óta ismerem ,külön suliba megyünk lehet azért ilyen ...😕
2016. aug. 7. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!