Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, értékesnek találjátok-...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, értékesnek találjátok-e az a férfit, aki verseket és színdarabokat is ír?

Figyelt kérdés
28/F

2016. júl. 14. 11:58
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

Érdekesnek. De attól is függ milyen a színvonala.

A legtöbb verset író pasi szánalmat ébreszt a borzalmas verseivel, és szenvedhetek rajta hogy megmondjam és megbántsam vagy hagyjam hazugságban élni.

2016. júl. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%

Konkretan nem erdekel. Nem ez hatarozza meg a kapcsolatot. Az en parom is ir verseket, de egyszer megmondtam neki, hogy nem szeretem a verseket, icy nem tudom megfeleloen ertekelni, ezert ne irjon nekem szolo koltemenyeket. Tudomasul vette es azota nem kerult elo a tema. En sem eroltetem ra a novellaimat vagy barmelyik masik hobbim kezzel foghato vegeredmenyet.


23N

2016. júl. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Színvonalasnak számítanak.


Már középiskolás koromban országos pályázatokon voltam díjnyertes, két darabomat pedig bemutatták. :)

2016. júl. 14. 12:42
 4/6 anonim ***** válasza:
61%

A mai világban a szellemi tevékenységek nem értékesek.

Úgyhogy ezzel nem fogsz csajozni.

Szifon, bmw, pénz, na ezekkel is több sikered lenne.

2016. júl. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
65%
Egy ember értékét szerintem nem ez határozza meg, ugyanakkor érdekes és szimpatikus lehet az ilyesmi.
2016. júl. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%

Akkor gratulálok.

De szerintem a kultúrát nem mindenki tudja értékelni.

Én magyar diplomával igen. De ettől még nem biztos hogy összeillenénk..

2016. júl. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!