Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van olyan aki szintén ezt...

Van olyan aki szintén ezt tapasztalja?

Figyelt kérdés

Alapvetően egy vidám embernek tartom magamat és a legtöbb emberrel szót értek, szívesen beszélgetek általában velük. Amit mostanában tapasztalok új ismeretségeknél az az, hogy egyszer beszélgetünk, én úgy érzem) de már akkor lehet tudni hogy ebből nem lesz barátság valahogy. A másik fél soha nem keres ha én kezdeményezek akkor esetleg még találkozunk egyszer-kétszer aztán vége. Az a gond hogy magamról nem szeretek nagyon beszélgetni ez is igaz, ahhoz kell egy kis idő.

Van valami ötlet,hogy mi lehet velem a gond? Miért mindig én fussak a másik után?( már nem teszem)



2016. aug. 20. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:
gondolom pasi vagy
2016. aug. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem :) és ez nem egy megkeseredett ember kérdése. Csak kiváncsi vagyok mi az amit miatt az emberek sokszor érdektelenek :))
2016. aug. 20. 22:42
 3/4 Firedoom ***** válasza:

Ismeros. Mondjuk teny, hogy ritkan kerulok idegen kozegbe es ha eppen nincs tema akkor valami teljesen logikatlannal probalom folytatni vagy elkezdeni a tarsalgast, de ez az esetek tobbsegeben tonkre teszi a meg ki nem alakult kapcsolatot. Viszont ha en nem lepek a masik fel sem fog.

Konkluzio: tobbet kellene ismerkednem + ba****asz vagyok.

2016. aug. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Irj nekem
2016. aug. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!