Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem fogadnak el engem...

Miért nem fogadnak el engem sehol?

Figyelt kérdés

Bármerre utazom pihenni ,vagy csak úgy,mindenhol azt tapasztalom ,hogy az emberek undorodnak tőlem, látom rajtuk,hogy unszimpatikus vagyok a számukra. Nem értem miért, nem bánom őket egy szóval sem. Még a gyerekeknek is én vagyok a mumus. Voltam fürdőben, és elmosolyodtam egy kisgyereken,mert láttam,mennyire élvezi a vizet,észrevette ,és egyből lefagyott a mosoly az arcáról. Gyorsan elkapta a fejét, és láttam rajta,hogy felfordult a gyomra. Utána elmentem egy étterembe, ahol egyszercsak azt vettem észre, hogy miközben a szemközti asztalt rendezi a pincérlány, úgy néz rám, mintha bele akarna folytani a tányéromba.... Rosszul esnek ezek a dolgok. Miért kell ilyen méltatlanul bánni az embereknek velem? Ha adnék rá bármivel okot,akkor megértenem. Mi lehet ez? Mit látnak bennem,ami miatt az állatok sorába kell rakni engem?

És mielőtt bárki azt mondja, képzelődök, nem, ezek valós dolgok, a két szememmel látom.


2016. aug. 25. 20:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez így eléggé hogy mondjam, szubjektív, mármint maga a kérdés. Csúnya vagy esetleg? Vagy van valami rajtad ami nem tetszik az embereknek? Vagy hogy. Én nehezen tudom elképzelni hogy csupán a puszta jelenléted miatt undorodnának tőled az emberek, főleg ha nem adsz rá okot.
2016. aug. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért, mert a külső megjelenésed nem tetszetős számukra? Fura hajviselet, öltözet, egyebek.
2016. aug. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
26%
Ilyen nincs. Neked nagyon súlyos önértékelési problémáid vannak,és csak beképzeled ezeket szerintem.
2016. aug. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
És akkor már rögtön le kell írni engem mert nem olyan a külsőm?
2016. aug. 25. 20:36
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

De milyen a külsőd, vagy a hajad, viselkedésed, öltözeted, stb stb.


Tehát oké hogy feltetted ezt a kérdést, de igazából nekünk válaszolóknak nincs miből kiindulnunk.

2016. aug. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nagydarab vagyok.
2016. aug. 25. 20:48
 7/13 anonim ***** válasza:
67%
Azért nem fogadnak el téged, mert te sem fogadod el önmagad. Nem várhatod el az emberektől, hogy mosolyogva tekintsenek rád, amikor te is ugyanígy vélekedsz magadról.
2016. aug. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Lehet azt hiszik, hogy Humber Humbert vagy és rossz szándékkal mosolyogsz rá a kisgyerekekre miután felhajtottál egy nananászt (vodka–narancs–ananász). Nos, néha velem is előfordul, hogy képzelődök ilyesmiről, de olyankor által egy hetes alkoholkúrát veszek és ettől kb. fél évre teljesen elmúlik. "Rég óta megvan a gyógyszer ha valami ég!"
2016. aug. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%

"Nem várhatod el az emberektől, hogy mosolyogva tekintsenek rád, amikor te is ugyanígy vélekedsz magadról."


Nem kell mosolyogniuk, de azért az ember észreveszi, ha nem úgy néznek rá. Ezenkívül egyáltalán nem biztos, hogy a kérdező nincs megelégedve magával. Nincsen önértékelési problémája. Legalábbis ő ezt nem mondta, így hát nem tudhatod te se. Igaz, én se.

Sőt, a férfiak jobban elfogadóbbak magukkal szemben, mint a nők. Igaz, nem tudjuk a kérdező nemét.

2016. aug. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Sok nagydarab ember van, főleg az idősebbek ilyenek. De én egyikre sem néztem még soha undorodva. De fiatalok között is látni kövéreket, azokra sem nézek csúnyán. Igazából nem nézek rájuk sehogy. Látom őket, de nem zavarnak sok vizet, így hát fölöslegesnek tartom, hogy velük foglalkozzak.
2016. aug. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!