Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy tudnám mihamarabb elenged...

Hogy tudnám mihamarabb elengedni a dolgot (szakítás)?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Másfél hete szakítottam a barátnőmmel. Nagyon nehéz, fájdalmas, de jó döntést hoztam. Sajnos meg kellett, mivel nem passzoltunk, különbözött sok lényeges, kardinális dologban a gondolkodásunk és nem felhoztuk és inspiráltuk egymást, hanem folyamatosan csak letaszítottuk egymást a mélybe, mindkettőnk teljesítménye romlott a munkahelyen, tanulmányok során a kapcsolatunk alatt, stb. Ettől függetlenül nagyon szerettük egymást. Én még most is szeretem, de ezt nem lehetett folytatni.


Próbálom úgy túltenni magam a fájdalmon és a kapcsolatunkon, hogy járok jógázni, meditálni, sportolni, stb... Minden meditáció után úgy érzem, hogy tele vagyok vitalitással, és hamarosan nyitott leszek új dolgokra... Aztán másnap mindig csak rosszabb a helyzet, egyre mélyebb depresszióba esem, lassan az életkedvem is elmegy. Tegnap voltam konditeremben... AZt hittem, javítani fog a kedélyemen, ehelyett 1 óra edzés után abba kellett hagynom, mert nagyon mélyre zuhant edzés közben a hangulatom. Aztán a zuhany alatt "el is tört a mécses" (szerencsére nem látta senki). Ma még rosszabb a hangulatom. Elvileg az idő múlásával jobbnak kéne lenni. Elvileg a meditálásnak használnia kéne. Erre meg pont az ellenkezője történik. Amikor meghoztam a végleges döntést, már akkor nagyon rossz volt a hangulatom. Egy hét alatt 6 kg-t fogytam. Az utóbbi napokban már tudtam normálisan enni, viszont tegnap óta olyan depresszióba estem, amilyenben még soha az életemben nem volt. Nagyon ingadozik a hangulatom egyébként, olyan, mintha mániás depressziós lennék.


Hogyan tudnám pozitív irányba fordítani a folyamatot? Most úgy érzem, ez egyre rosszabb lesz, de ezt nagyon nem szeretném, de szeretném tudni, hogy mi az útja annak, hogy tartósan javuljon a hangulatom?



2016. szept. 9. 09:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Sehogy. Idővel elmúlik. Próbáld lekötni magadat, hogy ne ezen kattogj folyamatosan.
2016. szept. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Épp ez az. Azt csinálom. Dolgozom, edzem, meditálok, jógázom... És rosszabb az idő előrehaladtával. Eddig én is úgy tapasztaltabb, hogy az idő múlásával mindig egy kicsit jobb lesz, ilyen még nem volt.
2016. szept. 9. 10:44
 3/4 anonim válasza:

Hú, nagyon sajnálom :/ Én is egy hasonló, komoly szakításon vagyok túl - az jó ideje volt, nem pár hete - de a hangulatom még mindig nem akar túlzottan javulni.

Nekem ami segített, az a társaságba járás, mindenféle tevékenység, új szokások, a lényeg az, hogy lefoglald magad minél több dologgal. A fájdalom egy idő után tompulni fog, utána pedig te döntöd el hogy mit kezdesz magaddal.

2016. szept. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyetlen megoldás van erre...húzz fel egy karit WoW-ba lvl90 és hidd el elmúlik a bajod.


Viccet félre téve...valami olyanféle projekttel kéne lekötnöd magad amit élvezel is.Mert akkor 100% elterelődik a figyelmed. Ez éppen lehet valami játék gépen...kicsit hülyén hangzik de ha játszol valami olyan játékkal amiben küzdeni és fejlődni is kell akkor az lesz előtérben és nem a volt barátnőd.

2016. szept. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!