Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 20 év feletti férfitől gerince...

20 év feletti férfitől gerinces lépés ha összejön egy 16 éves lánnyal? Nézzük a viszonyokat.

Figyelt kérdés

18 év felett az ember felnőtt de alatta korlátozottan cselekvőképes, 14 év alatt pedig cselekvőképtelen. Fizikailag gyakorlatilag lehet szexelni egy 13 éves lánnyal is egy ilyen korú férfinak, hiszen 13 évesen is valamelyik már rendelkezik menstruációval, ami biológiailag éretté nyilvánítja. De ha bíróságra jutnak a megrontás körülményeiben, akkor teljesen másképpen vizsgálódik a törvény mintha mindketten felnőttkorúak lennének. Hiszen handycappal indul itt a 20 év feletti férfi a 16 éves lánnyal szemben. Mert ráfoghatja a lányra hogy ő ugyan ezt akarta, meg lehet hadoválni szeretettel, de az idősebbnek kell észnél lenni, mert ha már valami megtörtént az nem lehet elsímítani, ilyen esetben csak enyhíteni. És a lényeg hogy felnőtt létére egy gyerekkel hált, amit nem tud kimagyarázni. Ebből a pontból indítják a vizsgálatot, ha baj van tehát a férfi már veszített. Mellesleg miért nem a saját korosztályával vagy az idősebbekkel kezd? mert azok tartogatják magukat a milliomosoknak? Ha ennyire frankó csávó az a leírt uriember, akkor miért egy 16 évessel áll össze? Szeretetből? Miért nem a saját korosztályát szereti. Szóval ha nincs más jó a szamár az az igazság. Az embernek tükörbe kell néznie és megkérdezni önmagától, választanám valójában a kisebbet, ha megkaphatom a jobbat a nagyobbat?

A válasz hogy nem. Szeretet ide vagy oda. Az nagy dolog. De arányaiban ez a dolog hibázik. Korban nem megfelelő. És nem a mese habbal világot éljük. Nem kell másnak a srác és egyre több ilyen. Valakinek meg jó egy darab autóval a segge alatt.


2016. szept. 17. 14:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%
A lány elmúlt 14 éves. Azaz nem számít megrontásnak. 16 és 20 évesek, az 4 év. Teljesen rendben van, gondolj bele 18-22 20-24, ha együtt tudnak maradni mi a bajod ? Ha nem akkor meg úgyis szakítanak. Nem mindig jut ám 20 éves embernek 19-20 éves barátnő, főleg ha a jelöltek meg 30 évessel vannak együtt.
2016. szept. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
He?
2016. szept. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha szeretitek egymást akkor nem baj.

De igen, előfordulhat hogy mondjuk lefekszetek egymással, aztán a kèsőbbiekben szakítotok. De ha a lány mèg ilyenkor se töltötte be a 18-at, akkor simán be tud perelni erőszakoskodás miatt. De ez is egy ritka eset, mert most annyira csak nem dühös egy csaj hogy ilyenre folyamodjon. Èpp ezèrt kell meggondolni, hogy kivel is akarsz komolyabb szintre lèpni. De addig amíg nem törtènik közetet semmi nincs gond. Az meg hogy milyen korosztállyal akarsz összejönni.. Te döntèsed. Lehet az 30 èves nő is, de ki van ha mèg belsőleg èretlen? Mert olyan is előfordul. Valaki meg már 17 èvesen többet konyít az èlethet.

A kèrdèsedben azt írtad 20 èv felettu fèrfi. Az akár 26 èves is lehet. Mondjuk 26 èves fiu ès 14 èves lány már durva lenne, de egy 20 èves fiú ès 14 èves lány annyira mèg nem. It's your choice. 🙂

2016. szept. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Mai világban a jelenlegi fiataloknál már nem éppen szempont a gerincesség.Vannak akik nem is tudják mi az.

Én 25 vagyok és nem egy 16 éves lánnyal voltam már.

2016. szept. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%

"mert azok tartogatják magukat a milliomosoknak?"

Ezzel elárultad magad.

Nem elég, hogy bombanős kérdéseket írogatsz, már áskálódsz is?


Rólam és a barátnőmről szól a kérdés, a kérdező pedig a bombanős idióta. Megszívattuk ezt a nyomoroncot és most bosszút esküdött ellenünk.


De rá_asztál kishaver, mert mint mindig, mostis egyedül vagy

2016. szept. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

az eddig is egyértelmű volt, hogy ez a bombanős gyökér, de azért kíváncsi lennék, hogy ez a kérdés hol fogható fel bosszúnak? :D

nkeme inkább csak unalmas pics_ ákolásnak, aki mindig másokat hibáztat, és lenéz másokat, miközben saját magán nem is akar segíteni

2016. szept. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

6#

Ő azt gondolta, hogy majd mindenki elítél engem, fujjog, meg gerinctelen suttyónak bélyegez. Aztán meg gondolom be akarta linkelni a kérdést minden megszólalásomhoz, hogy "nézzétek milyen gerinctelen ember"

2016. szept. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én nekem nem régiben lett vége egy alakulóban levő valami egy 16 évessel (nem kapcsolat), eléggé hiányzik és szerintem nem ciki egyáltalán egy ilyen korú lánnyal kezdeni. Mit akarsz egy 20 évestől? Némelyik már férjnél van és gyereket szült már... Egy 20 évesnél akkor van esélyed, ha jó képű vagy, ha meg nem akkor jól látható helyen kell lennie a Rolexnak meg a BMW slusszkulcsának!


Ismerek egy idősebb házaspárt akiknél 22 év a korkülönbség és jól elvannak 2 évtizede.

2016. szept. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
név nélkülike, a kérdésednél pont azt írtad, hogy még sosem vol semmilyen kapcsolatod, sem baráti, sem semmilyen... :) akkor most melyik az igaz? :D
2016. szept. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez a kerdes gyengere sikerult.


Mellesleg 14 a beleegyezesi korhatar szoval nem ertem mirol van szo.


Az persze kerdeses, hogx egy felnott ferfi miert van egyutt egy eretlen lannyal, de ez meg nem az en dolgom.

2016. szept. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!