Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tehetnék a barátomért?...

Mit tehetnék a barátomért? Nagyon hosszú lesz.

Figyelt kérdés
Szóval , 17 éves lány vagyok. 3 éve hogy megismerkedtem egy fiúval aki hát már akkor is furcsa volt egy picit. Kezdetben nagyon jó barátok voltunk . Minden bajomat neki mondtam el , szóval tényleg jó barátom volt. Barátságunk után 3 hónap múlva bevallotta hogy szeret engem tiszta szívből. És annyira aranyos volt , de én nem vonzódtam hozzá. Könnyen elfogadta hogy maradjunk barátok , így hát azok maradtunk . De már egyre kevesebbszer keresett , nekem hiányzott a társasága. Köszönni is már csak ritkán köszönt . De tudni kell hogy ő rettenetesen magányos ember. Folyton biciklizik , és folyamatosan csak zenét hallgat . Karácsonykor mentünk mamámékhoz és még akkor is bicajozott . Megkerestem személyesen , hogy miért nem barátkozik már velem . Erre azt felelte hogy , kár volt hogy találkoztunk . Ez engem nagyon szíven ütött , sajnáltam hogy nem tudom viszonozni az érzéseit . 2 év alatt egy szót sem beszéltünk . De amikor látom , mindig nagyon magányos , szomorú szemei vannak. S mindig egyedül van , szó szerint, ami nekem nem furcsa mivel mindig is ilyen volt. De néha beszólogatnak neki az utcán hogy ilyen csúnya vagy , meg ilyen csúnya vagy. És ez engem bànt , mivel ő nagyon jó ember , csak mivel annyi ember bántotta már , ezért esélyt sem ad senkinek sem. Őszintén szólva én nagyon sajnálom hogy így megromlott a kapcsolatuk , de amikor látom , nem merek odamenni hozzá , félek hogy mit szólna. Pedig nekem rettenetesen hiányzik mint ember, mint barát. Hogyan érhetném el hogy újra a legjobb barátok legyünk ?
2016. szept. 29. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Rossz ezt mondani, de ha csak barátkozni tudsz vele,ő pedig szeret, inkább hagyd békén.

Hasonló ment le velem, nagyon rossz azt végignézni, hogy ott van melletted egy lány, akiért a vesédet odaadnád, aztán egyszer csak összejön valakivel, és ezt jó pofával végig kéne nézni.

Már a tudat is rányomja a bélyegét a barátságra.

2016. szept. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

jól mondja az első,ha ő szeret te pedig nem akkor off.

szinte mindenkivel volt hasonló csak álltalában mindenki talál magának valakit.

2016. szept. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

Második: hát ugyan nem találtam azóta sem sajnos, de sokat rontott az alapjáraton, mikor másoknál próbálkozott az illető.

#1 voltam

2016. szept. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
38%

Folyamatosan próbálj lehetőséget teremteni neki, hogy szocializálódjon. Ez a leghasznosabb dolog, amit egy magányos emberért tenni tudsz. Kivéve, ha vonzódsz hozzá, de ő ugyebár nem jön be neked.


Ha veled nem is jöhet neki össze, valakivel akit rajtad keresztül megismer igen. Ha valóban nincs társasági élete, akkor nagyon kicsi mozgástere van, lehet, hogy egyedül te segíthetsz rajta.

2016. szept. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
74%
Hagyd békén! Gondolj bele ha forditva lenne. Szerelmes lennél belé, ő pedig nem. Tudnál vele barátkozni? Az, hogy magányos nem a te hibád, ezen neki saját magának kell változtatni!
2016. szept. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
0%
Hagyd békén, ha próbálkozol csak tönkreteszed vele,nem tud majd elengedni inkább keress más barátot, de ugylátom valamilyen szintet nálad ő nem ért el.Mert tiszta sor hogy kedveled, csak magasabban áll a mércéd.Vele szeretnéd pótolni a baráti igényeidet mert gondolom másban ezt nem találod meg ,ha jobb pasi is.25F
2016. szept. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jó ember vagy, le a kalappal! Csak te tudnád boldogabbá tenni, de a legjobb, amit tehetsz, az az hogy nem keresed őt. Elég az az egy kard ,amit a többi ember forgat a szívében.


Magányos biciklis 24f

2016. szept. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Olyan ez, mint amikor a mentális betegek beleszeretnek a pszichológusba. Jó lenne megértetni vele ezt, de felajánlani, hogy te ott maradsz neki , hozzád mindig fordulhat, mint baráthoz . Ha nem teszi a győzködésed ellenére sem, akkor te többet nem tehetsz.
2016. szept. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!