Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ez lenne a legfőbb oka, hogy...

Ez lenne a legfőbb oka, hogy a gyúrás nem segíthet a genetikailag alsóbbrendű férfiakon, és akármennyi időt tölthetnek a konditeremben, nem lesznek velük elfogadóbbak az emberek, magányosak maradnak?

Figyelt kérdés

[link]


Angolul nem tudók (ha van itt egyáltalán olyan) kedvéért a szöveg:


"Francisco, gondoltál már arra, hogy tömegelj?


Nem, nem igazán... mármint, minek súlyokat emelgetni, mikor az arcod a lényeg?"


2016. okt. 1. 13:27
 1/6 anonim ***** válasza:
54%

Sajnos valamilyen szinten van igazság.


Én egyszer csináltam egy tesztet, regisztráltam 2 accounttal ismerkedős oldalakra:


1. alany: jóképű szépfiú, tetoválásokkal, kidolgozott testtel. Naponta 10+ csaj írt, hogy micsoda férfi, micsoda test, csorgott a nyáluk, találkozni akartak, stb.


2. alany: saját fejem és ugyanaz a test össze photoshoppolva (hozzáteszem, teljesen realisztikusan), hát nem lett átütő az eredmény, sőt mi több, többször gorombán és sértőn megkaptam egy szia után, hogy én is csak a testemmel akarok hódítani, undorító kigyúrt majom vagyok és el lettem azonnal könyvelve agyatlan gyúrósnak úgy, hogy 2 szót nem váltottunk még az illetővel.


Szóval ja, ténygeg az arc ami igazán számít.


Azt viszont hozzá kell tenni, hogy sportos testtel még mindig sokkal nagyobb volt a siker, mintha kitenném a saját sörhasas, fehér bőrű, tunya testem internetre. Ráadásul egy jó test alapból nagyobb önbizalmat és magabiztosságot is ad, ami szintén előnyére válik az embernek.


Ráadásul gyúrással az arcod is formálódik valamennyit. Főleg ha kövér valaki, és pufók, alaktalan arca, meg tokája van.

2016. okt. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
"genetikailag alsóbbrendű férfiakon" pfff bzdmeg
2016. okt. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%

Egy olyan dolog van amin nem segíthet a kondizás és az esztétikusan felépített test.

A magasság.

Vagyis hiába van nagyon szépen arányosan felépítve a fizikuma valakinek,ha 172-175 alatt van,akkor csajozás fronton be van határolva.

Ha pedig egy ilyen törpe verseny szintre felépíti magát,az szerintem még nevetséges is,mert ruhában dagi vagy tömzsi törpének fog látszani,ami még a sima sportos törpétől is egyel rosszabb.

Vagyis a válasz a nem,mert a magasság a első árulkodó jel a genetikai örökségről.

Mert a nő megpillantja látja,hogy tömzsi törpe és már nem is lesz kíváncsi az arcára.

2016. okt. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1 Egyetértek


2 Ez van. Aki csúnya, kisebb eséllyel lesz képes tovább adni a genetikai örökségét, sőt alapvetően kisebb eséllyel lesz sikeres az életben a halo effektus miatt.


3 Van benne igazság. A megfelelő magasság és vállszélesség ( [link] ) is rettentő fontos, főleg ha valaki nem igazán jóképű.

2016. okt. 1. 20:08
 5/6 anonim ***** válasza:
58%

Nyaff nyaff nyaff.


Üdv.: Egy 165cm magas férfi, gyönyörű barátnővel.

2016. okt. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Második vagyok


Csak a megfogalmazáson bazmgeltem.

Amúgy igaz, mert a sörhasú, kopaszodó ismerősöknek is aránylag szép nője van, jó a dumája az egyiknek, a másik kedves és előzékeny.

A másik, hogy szerintem aki egyszer igazán kövér volt,

akármennyit gyúr, ad magára, legbelül akkor is összetört és sértett marad, és ez kisugárzik.

2016. okt. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!