Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Őszintén! Ti lenézitek a...

Őszintén! Ti lenézitek a bénázó újoncokat a konditeremben?

Figyelt kérdés

Azért nem merek konditerembe menni, mert félek, hogy kinéznének az emberek, amiért eleinte bénáznék, meg nem szabályosan csinálnám a gyakorlatokat, és nem nem emelnék hatalmas súlyokat. Meg azt se tudom, hogy vigyek-e telefont és fülhallgatót, vagy az ottani zenét hallgassam? Mert attól félek, hogy ha bedugnám a fülem, akkor azt hinnék, hogy el akarok zárkózni mindenkitől.

Ez nem tudom, mennyiben befolyásolja (egyáltalán befolyásolja-e), de lány vagyok.



2015. máj. 25. 21:07
1 2
 1/16 Musclemore ***** válasza:
100%

Ha lány vagy még segítenek is, biztos vagyok benne.

Azokat nézem le akik a lehető legnagyobb súlyokat ráncigálják, edzeni se tudnak, csak "kemények" akarnak lenni.

2015. máj. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Musclemore ***** válasza:
100%

Mondanom sem kell, hogy 1értelműen szabálytalanul ténylegesen ráncigálják nemlétező gyakorlatként. :'D

De a félreértések elkerülése miatt leírtam azért.

2015. máj. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

ha nem értesz még az edzéshez és mellé fülhallgató,azért az nem kis arrogancia lenne és így tuti hogy senki sem segítene neked,akkor sem ha épp kárt készülsz tenni magadban.

ezért ezt egyenlőre hagyd ki.

majd ha már mindennel képben vagy és nem tetszik a teremben a zene,akkor esetleg.

2015. máj. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

90%ban mindenki magával, és az edzésével foglalkozik a teremben. A maradék meg mobilozik, bámulja a csajokat, és dumál.

Senki nem ítéli el a kezdőket. Senki nem ítél el ha kis súlyokkal dolgozol. Mindenki azzal dolgozik, amivel legjobb tudása szerint tud.


És ahogy musclemore írta:

max azokra van furcsán nézve (akkor se az hogy körbeállják és kiröhögik), aki feleslegesen keménykedik. Ha pl egyértelműen a képességeidet felülmúló súlyokat próbálsz megmozgatni. Ha nevetségesen cibálod a súlyt, mert nem tudod jól kivitelezni (a túl nagy súly miatt).


A helyes végrehajtásokról 10000 jútúbos videót találsz, de ha megkérdezel valakit a teremben, az is készségesen segíteni fog. Ettől függetlenül ha valaki mond valamit, azt ne vedd kézpénznek, nézz majd utána sok forrásból hogy mi a helyes kivitelezés, és próbálgasd. Mondjuk ez már inkább ilyen apró változtatásokról szól, technikai dolgokról, nem az alapfelállásról.

2015. máj. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%
Igen lenezzuk az ujoncokat es az elejen szet szivatjuk oket, amig be nem lesznek avatva szeklab lesz a seggukben minden nap es csicskaztatjuk is oket. Jah h ez nem a borton...
2015. máj. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
40%

Te vagy a tegnapi, gyerök, aki fél lemenni edzeni?

Akkor bemásolom a tegnapi válaszom:


Jajj, az ilyen kezdő mazsolákat szeressük a haverokkal:)

látjuk hogy kis esetlen, nem ért semmihez, hát a "szárnyaink alá vesszük".

Első edzéseken pakolhatja a súlyokat nekünk föl,le,föl,le.

Közben figyel tanul.

majd utána ha már van rutin, "elengedjük".

De mire ő kikupálódott, már meg van a következő "páciens" is:)

Béla voltam

147kg,197cm kar hidege, reggel 54

Cutlerben keress, délután 5 órától vagyunk lenn a haverokkal.

2015. máj. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Azokat nézem le, akik túl nagy súlyt használnak és fogalmuk sincs arról, hogy mit csinálnak. Vagy azokat, akik papucsban "edzenek", vagy egyáltalán, nem oda illő öltözékben vannak. :)


Egyébként marhára nem érdekel semmi/senki más, az ilyenekre is csak két sorozat közt vetek egy megvető pillantást. Nem szeretem, ha beszélnek hozzám, sőt, azt se ha valakivel "összehaverkodok", mert aztán egytől egyig mind oda jön pofázni, és leszarja, hogy benn van-e a jelzés értékű füles...

Egyszer már termet is váltottam miatta. :)

2015. máj. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. :)


#6: Nem, nem én vagyok az a gyerek. De most nem tudom eldönteni, hog te ezt komolyan gondoltad-e, vagy sem... Ha komoly, akkor... ehhez nem tudok mit hozzá szólni, gratulálok. -.- Másrészt meg... nem szeretek ezzel takarózni, de lányokkal is pakoltatnál súlyt, meg ilyenek?

2015. máj. 25. 22:18
 9/16 anonim ***** válasza:
Béla, egyszer raksz ki képet a formáról? :)
2015. máj. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
65%

Nem értem miért kellett lepontozni Bélát. :D


Nem állítom biztosra, hogy kamu válasz, de egy szerencsétlen kis kezdőnek szerintem nagy segítség, hogy néhányan a szárnyai alá veszik. Cserébe csak annyit kell csinálnia, amit amúgy is csinálna; súlyokat pakolni.


Nem tudom hogy történik ez ott Béláéknál, de ahogy én képzeltem, semmi megalázó nincs benne, örültem volna neki kezdő koromban.

2015. máj. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!