Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Normális ha ezek a dolgok...

Normális ha ezek a dolgok jellemzők rám?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, még senkivel sem jártam úgy komolyan, alíg vannak barátaim, velük is csak néha-néha beszélgetek az iskolában, bár van egy lány akivel folyamatosan chatelek, de soha nem járok el otthonról, mert nincs kivel, és pont ezért jobban érzem magam a gép előtt mint bárhol, és akik az ezotériával akarnak válaszolni: halak vagyok :D
2016. nov. 6. 22:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
12%
igen. kb minden 2. emberrel ez van a korosztályodban
2016. nov. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
24%
14 évesen inkább a tanulással foglalkozz😂
2016. nov. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
33%
#2 attól még nem lehet magányos vagy mi?
2016. nov. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
komolyan takarodj már máshova trollkodni, ha nincsenek barátai jó h magányos, jézusom, kössél már még bele, komolyan mostanába mindenki azt mondja h milyen szarok a mai fiatalok mert semmit nem csinálnak, napi 24 órában ezt hallani tudod milyen szar? úgyhogy itt ne kezd el.
2016. nov. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem 14 évesen ne aggódj ezek miatt.De most,hogy kutakodok a kategóriában,itt ez a srác.Ő tényleg segítségre szorul ahogy elnézem...



http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__magany-egyedullet__82..

2016. nov. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy pontosan mit akarsz kifejteni a kérdéssel, de nyugi, nem leszel egyedül örökké, lesz párod is kérdező, de egyenlőre csak 14 éves vagy. :)
2016. nov. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Annyira akarok mutatni neked,hogy néha idősebbeknek is lehetnek komoly gondjai.Őt tényleg sajnálom...

2016. nov. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

hívd el a csajt ésakkor vele lehetsz, megismerheted a barátait és csatlakozhatsz hozzájuk pl.

Ez a mai fiatalok téma meg elég gáz már sztem is... ha otthon ülnek, az a baj, ha az utcán hangoskodnak, az a baj, ha részegen buliznak, az a baj... akkor mit csináljanak? akinek van ideje ezekkel foglalkozni, ott se lehet minden tökéletes...

2016. nov. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a gyors válaszokat :) tényleg nagyon rendesek vagytok. Utolsónak üzenem hogy régebben már megpróbáltuk de a távolság miatt nem jött össze :/
2016. nov. 7. 15:18
 10/11 A kérdező kommentje:
Masodiknak pedig azt szeretném hogy nyugodj meg,a 0-24-es számítógépezéseim közt van időm tanulni ;)
2016. nov. 7. 15:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!