Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak, ha vannak...

Mit csináljak, ha vannak olyan dolgok amiket senkivel nem tudok megbeszélni?

Figyelt kérdés
Csak a családtagokkal és pár haverral szoktam beszélgetni, de velük csak ilyen felületes, hétköznapi dolgokról lehet. Barátnőim nincsenek, ezért nem tudok megbeszélni senkivel olyan témákat mint pl. szerelmi dolgok, vagy ha csak rossz kedvem nem tudok senkit áthívni hogy beszélgessen velem. Így csak egyedül emésztem magam itthon, nem tudom mit csináljak.
2013. jún. 16. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Erre lennének az ember barátai, az igazi barátai.

Próbálj keresni új társaságot, ahol barátokat is szerezhetsz, de nem kell a mostani haverokat sem elhanyagolni.

Ha minden kötél szakad pl. itt is lehet tanácsot kérni (esetleg ha gondolod írhatsz nekem is privátot bármikor ;) ), azonban vigyázni kell a trollkodókkal, meg a bunkókkal, de jó és hasznos tippeket, tanácsokat is lehet kapni.

2013. jún. 17. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Dettó ebben a helyzetben vagyok és lassan már megőrülök.Azt csinálom,amit a Válaszolód ír,ide fordulok a kérdéseimmel,de ez persze meg sem közelíti azt,amikor egy hús-vér embernek kiöntheted a szíved,aki ismer is.

Ezzel kapcsolatban is írtam ki kérdést a napokban: http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__baratok-baratsagok__4..

Szóval Nálam a durva az,hogy egy nagy trauma az Életemben tetéződik avval (a baj nem jár egyedül efektussal),hogy azon kevesek,akikre azt hittem számíthatok Felém se néznek.:( 1 Barátnőm lenne még a kérdésemben említett 2-őn kívül,akire még számíthatnék,(de Rá biztos) Ő pedig valószínű külföldön van megint,mert nem tudtam elérni,szóval Ő nem is tudja így,hogy baj van.:( 24/N

2013. jún. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Együttérzek veled, elolvastam a kérdésed, meg amiket írtak rá. Hát igen ez a férfi meg női barátság dolog valóban így van. Én alapvetően elég "férfias" gondolkodású vagyok, programok terén is jobban élvezem a horgászást vagy a focizást mint a ruhavásárlást vagy... mit tudom én, azt se tudom, mit szoktak a nők együtt csinálni. Egy ilyen női traccspartiban totál földönkívülinek érezném magam. A férfiakkal akár még filozofálni is kiválóan lehet, viszont ezekről az érzelmi dolgokról beszélni nem nagyon. Többek között azért is, mert van pár olyan haverom, akik nem titkoltan többet akarnak tőlem, mint szimpla barátság. Na most kicsit szemétéségnek érezném, ha ennek ellenére pont velük akarnám megbeszélni, hogy nekem éppen ki a kiszemeltem, esetleg még adjanak is tippeket hogyan jöjjek össze vele!? Szóval ez teljes képtelenség.

Nekem is csak egy lánybarátom van, de ő is küldöldön lakik =/ jó ha évente 1-2szer találkozunk. Jó lenne valaki aki a közelben van, akit tényleg szinte bármikor csak úgy át lehetne hívni. Ja agyébként 26 éves vagyok.

2013. jún. 17. 15:32
 4/5 anonim ***** válasza:

Jött fél 5-kor egy értelmezhetetlen válaszom,legalábbis Nekem az,ha van kedved majd nézz vissza.

Igen,ez az évi 1-2 Nálunk is így van. Akitől írtam,hogy inkább rosszul esik,hogy nem keres,na Ő ilyen volt (?),mint amit Te is hiányolsz,hogy bármikor átmehettünk egymáshoz és még az Életünk is hasonló mederben evez.Fogalmam sincs mi lehet,már komolyan azt gondolom valami baja esett,mert azért ez tényleg meglepő....

Mindegy addig is amíg ez kiderül maradok Magamnak.

2013. jún. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mint az első válaszoló írta, barátokat kell keresni. Én is erre törekszem, mert azok a barátnőim, akikkel beszélő viszonyban vagyok, többnyire csak érzelmi dolgokról lehet velük beszélni és természetesen olyanokról, amik aktívan részesei az életüknek. Én szívesen feszegetnék különféle tudományos témákat (persze olyanokat, amiket legalább minimális szinten ismerhetek), de látom rajtuk, hogy nem érdeklődőek ez irányban. Cikkeket olvasni is sokaknak luxus... :/ 22/N
2013. jún. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!