Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az alábbiak miatt érthető...

Az alábbiak miatt érthető lenne, hogy nincs barátnőm? Elképzelhető még egy hozzám hasonló?

Figyelt kérdés
Nem voltam, sosem vagyok a társaság középpontja, enterténer. Nem is igazán vonz a nagy társaság. A gépzenét, bulikat, bugyuta, üres tartalmatlan filmeket sem szereztem. Nem dohányzom, nem fogyasztok alkoholt semmilyen mértékben. A páromnál sem tolerálnám a dohányzást, az alkoholfogyasztást elfogadom, ha nem akarja rám erőltetni. A mainstream szórakozás tőlem távoli dolog. Mindig szeretnék visszaröppenni a múltba, az értékeket átmenteni más korokból. Nézek régi Ki mit tudokat, hallgatok jazz-t, classic rockot, bluest. Mondják, meg kéne nyílni az újnak, de nem megy. A gagyi, a giccs számomra nem befogadható. Ki tudja, vajon van-e még valahol a világon hozzám hasonló. Azt írják, mindenkinek megvan valahol a másik fele, mégis azt érzem, nekem nincs.
2016. nov. 18. 00:38
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
Nem jársz társaságba, nem ismersz meg új embereket, új helyeken, négy fal között nehéz párt találnia magának az embernek. Biztos, hogy vannak hozzád hasonlóak, de nincs meg a közös találkozási pont, kezdetnek talán a zenei ízlésednek megfelelő koncertre kéne kimerészkedned.
2016. nov. 18. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
Ebben mélységesen igazad van. Szoktam is menni rendszeresen. Időnként színházba is. A könyvek, filmek iránti nagy szeretetemről még nem is írtam.
2016. nov. 18. 00:58
 3/42 anonim ***** válasza:
Hol laksz egyébként? A felsorolt helyekre egymagad mész?
2016. nov. 18. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
29%
Melyik középkori kínzási módszereket szereted a legjobban?
2016. nov. 18. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:

Valószínűleg inkább azért nincs, mert nem vonz a társaság, vagy sajnos ha nincsen nagy szociális köröd, akkor egyszerűen a hely sincs meg az ismerkedésre. Na meg a lányoknak általában nem vonzóak a társaságban inkább megbújni szerető férfiak. Én kb így vagyok, minimális szintű a szociális köröm, neten próbáltam ismerkedni, de ott meg kb esélytelen a dolog. Igaz egy kapcsolatom volt netről, de kb hatalmas nagy szerencse kellett hozzá, hogy összejöjjön, előtte vagy 3-4 hónap baráti levelezés előzte meg a dolgot. De mióta szakított velem, azóta semmi, és már ott tartok hogy nincs is kedvem ismerkedni..


És olyas valakit találni, aki megfeleljen az ember értékrendjének, és személyiségileg is hozzá illjen, nagyon nehéz. Persze biztos van hozzád hasonló gondolkodású lány, csak nagyon nehéz ilyet találni.

2016. nov. 18. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
45%
Nem beszélsz emberekkel, de csodálkozol, hogy nincs senkid. Keresem ebben a logikát, de nincsen
2016. nov. 18. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
37%

Rengeteg ilyen van.

Nyílj meg új felé nem jelenti, csináld amit nem szeretsz.

Építs szociális életet amennyire tudsz, minél normálisabb emberekkel s maradj nyitott lehetőségek felé.

2016. nov. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
40%

Én is imádom a régi filmeket, mai zenét nem is hallgatok. Nem iszom, nem dohányzom. Nem járok bulizni. Rengeteget olvasok.


Már több kérdésedet olvastam, és a stílusod borzalmas. Lenéző, negatív, energiavámpír.


A régi értékek meg nem is tudom, neked mik. De nem is akarom tudni.

2016. nov. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:
Csak nézzük sorjában. Budapesten lakom. Az említett helyekre egyedül megyek, amióta nincs kapcsolatom.
2016. nov. 18. 11:41
 10/42 A kérdező kommentje:
Paraszt fehe'r lovon válaszoló. Időnként lejártam társaságba régebben, de ott is önmagam voltam, így nem alakult ki sem szimpátia, illetve mélyebb kötelék. Inkább idegesített, hogy nem tudunk közös nevezőre jutni, ezért később már nem találkoztam velük. Szerintem semmi furcsa nincs abban, ha olyan emberek társaságát keresed, akik hozzád hasonlóak. Egy szerelmi kapcsolat is akkor jó, ha vannak közös pontok, érdeklődési kör, ezek az alappillérek. Ha az emberek rád erőltetik az akaratukat, akkor az alapvető személyiségjegyeidből adsz oda valamit. Egy barátság csak és kizárólag akkor jó, ha meghagyjátok egymás számára a szabad mozgásteret, különben a személyiség szerkezete, az én rombolódik.
2016. nov. 18. 11:52
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!