Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti hogyan ismertétek meg...

Ti hogyan ismertétek meg párotokat, ha már férj és feleség vagytok?

Figyelt kérdés

(Sziasztok!! , csak mert a kerdesbe nem rakhattam bele es utalok nem koszonni)

HOL ismerkedtetek ossze? még a suliban, munkahelyen, egy partin, teljesen mashol, hol? Nagyon kiváncsi vagyok csak mert nem vagyok egy partiarc, inkabb visszahuzodo, nem akarok orokeletemben maganyos lenni es megszoktam h ott van mindenhol a fiu ikertestverem akivel barmirol tudok beszelni bezzeg bar sokszor csak untatjuk egymast megis ott az osszhang, a poenok, hogy biztonsagban erzem magam

16/...L D:

Es elnezest az ekezetek hianya miatt, nemmintha egy nagy tragedia lenne, a keseru kotekedok kedveert mondom :P elore koszi a valaszokat :))



2016. nov. 20. 23:05
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Egyetemen. A lakótársam szaktársa volt. Egyszer áthívta az albérletbe őt és még pár szaktársát iszogatni, ott ismertem meg. Utána kb. 2 évig naponta találkoztunk a könyvtárban, mert ott gépeztünk ha nem volt óránk, és végül így jöttünk össze
2016. nov. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%

Szia


Sok fiúnak/férfinak bejön ha egy csaj visszahúzódó.

Én egyébként a villamosmegállóban láttam meg és megtetszett és odamentem. :)

2016. nov. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%

Interneten (trefort chat, rip :) ), immaron 12 eve.

Most mar a felesegem. ;)

2016. nov. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De jó nektek:) köszi még kiváncsian várom a további valaszokat! :*
2016. nov. 21. 22:14
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyetemi rendezvényen.
2016. nov. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Szinte mindig ismertem a férjem, legalább is gyerekkorom óta :) A bátyám egyik barátja volt :D
2016. nov. 25. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha lelkem üdvössége függne tőle, akkor sem tudnék visszaemlékezni, hogyan, mikor, de még arra sem, hogy tulajdonképpen hol ismerkedtem meg •vele•.

Hosszú évek folytak azóta el, nem tudom ma emlékembe hívni ezeket a részleteket, mert kedvesem titkos fokokban tették meg útjukat szívembe, hogy lassú de biztos hódításuk története észrevétlen és ismeretlen maradt.


Mégis, azt hiszem, legelőször és legtöbbször az •úton• találkoztam vele.

Mégis van egy drága téma, amelyre nézve emlékezetem nem hagy cserben. Ez a téma Alexandra személye. Hiába próbálnám festeni tartása fenségét s nyugodt könnyűségét vagy lépteinek érthetetlen súlytalanságát és rugalmasságát. Úgy jött s tűnt mint egy árnyék. Arcának szépségét utol nem érhette más leányé. Szemekre nincs példánk a messze ókorból. S lehet is, hogy éppen a szemekben, hogy éppen kedvesem szemeiben rejlett a titok. Hogy tűnődtem hosszú órákon át rajta! Hogy küszködtem egész nyári éjjeleken, mélyébe hatolni! Mi volt az - az a Démokritos kútjánál mélyebb valami - mely kedvesem szembogarának mélyeiben rejlett? Mi lehetett? Rabbá tett a vágy, hogy fölfedezzem. Óh azok a szemek!

2016. nov. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat

5.: Ez mi? O_o ha te irtad ugyes vagy, ha nem koszi a nagy segitseget:D

2016. nov. 26. 13:14
 9/9 A kérdező kommentje:
6.*
2016. nov. 26. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!