Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nincsen egy picike kis...

Miért nincsen egy picike kis önbizalmam se?

Figyelt kérdés
Nem érzem jól magam a bőrömbe nem vagyok mindenki szebb nálam persze tudom,hogy nem szabad másokhoz hasonlítani önmagunkat de akkor is bánt,hogy sose leszek egy szép csaj.Sokszor érzem mostanság,hogy semmiben se vagyok jó bárcsak nem is élnék persze nem akarom megölni magam meg semmi ilyen csak sokszor úgy érzem,hogy semmit nem érek.Sokszor kapok bántást a súlyommal kapcsolatosan amik elveszik a maradék önbizalmamat is próbálok rajta változtatni és fogyni de alapból ilyen testalkatot örököltem sose leszek egy nádszál kisasszony.Úgy érzem mindenki szebb és jobb nálam én pedig semmihez se értek.Gyakran sírok amikor senki sem lát bárcsak ne lennék ilyen próbálom magam elfogadni de nem igazán megy.Nem szeretem magam megakarok barátkozni magammal de nagyon érzékeny vagyok a sok bántásra magamra veszem azt is amit tudom,hogy nem kéne.Kisebbségi érzetem van ha egy másik lány mellé odaállítanának akkor tuti,hogy mindenki a másik lányt választaná,hogy őt gondolják szépnek.Főképpen az alakomat nem bírom elfogadni próbálkozom a fogyással de sose leszek vékony pedig én olyan szeretnék lenni.

2016. nov. 24. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Ismerős a helyzet. Írj privátban ha szeretnél:)
2016. nov. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is voltam így régebben, szóval írhatsz ha gondolod, és beszélgethetünk. (Fiú vagyok)
2016. nov. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Már nem azért de ha lefogynál és csinos lennél,szarnál mindenkire,én még sosem láttam itt hogy egy külsőleg jó csaj siránkozott volna itt,érdekes csak a kövér lányok depresziósak és lelkiesek,akivel nincs ilyen baj az meg szarba se nézi az embert amúgy..
2016. nov. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A vékony csajok is lehetnek depressziósak és aki nem írja le,hogy néz ki testalkatilag arról nem tudod,hogy ki is depresziós csak a kérdéseit tudod elolvasni.
2016. nov. 24. 21:00
 5/7 anonim ***** válasza:

szia


sok pasinak a nem nádszál lányok jönnek be

pl nekem sem azok...

ha bármi kérdésed van írj nyugodtan

2016. nov. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Na ez hülyeség, hogy csak a kövérek depresszósak!!! 55 kiló vagyok, még is voltak problémáim az önbizalmammal. Szóval nem kéne mindig a súlyra ráfogni, nem mindenkinek az miatt van önbizalomhiánya. A kérdezőnek igen, de nem kéne mindenkit egy kalap alá venni. Csinos nőnek is lehetnek olyan problémái, események az életében, amitől el megy az összes önbizalma. Egyébként kérdező, írhatsz nyugodtan, én ez miatt orvosi konzultációkra jártam, szóval tudok adni jópár tanácsot. :) 24/L
2016. nov. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
*depressziósak (előző voltam)
2016. nov. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!