Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Sehol sem voltam még haverral,...

Sehol sem voltam még haverral, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mivel nem voltak barátaim és most sincsenek. Nyilván barátnőm sincs, hogyan is lenne... És még sehol sem voltam, nem ittam, nem buliztam, nem voltam strandon sem sehol, csak itthon ültem mindig... És ez annyira zavar, hogy úgy érzem, hogy már soha nem fogok elmennni senkivel sem sehová, mert annyira nincs önbizalmam. Még egy hajléktalannal se tudok beszélgetni...


20/F


2016. nov. 28. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Ismerkedj munkahelyen egyetemen foiskolan ahol épp tanulsz.
2016. nov. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Mit sportolsz? Edzed az ujjadat az egéren éjjel-nappal?
2016. nov. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
és ez kit érdekel?
2016. nov. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Próba-szerencse. Van kedved ?
2016. nov. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A felsoroltakat mind megteheted egyedül, sőt! Egy szép nyári napon be is pótolhatsz mindent. Kimész délután a strandra, hűtőtáskában viszel némi sört és egy lángos/hamburger/gyros mellett elkortyolgatod őket, este meg bemész egy bárba, óvatosan pár feles töménnyel folytathatod, ellazulsz, dumálsz pár csajjal... bulizol.


Azonban csak akkor tedd, ha szeretnéd, kényszerből ne. Nincs olyan, hogy aki nem iszik vagy nem bulizik vagy nem jár strandra, az kevésbé értékes ember. Nyilván van más hobbija/érdeklődési köre, amit szívesebben csinál.


Én szeretek a Balatonban úszni, így nyilván nyáron sokat járok strandra, inni mértékkel iszom, inkább a minőség a szempont, bulizni meg nem szoktam, nem vonz a tömeg meg a gépzene. Most akkor ezek szerint csak némileg kevesebb mint 66,6%-on élem az életem? Nyilván nem, mivel így érzem jól magam, tehát számomra ez a 100%, ha már a számoknál tartunk. Otthon lenni se elítélendő, ha az ember kedvére valót, értelmeset csinál.

2016. nov. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez nagyon érdekes! Hogy hogy még strandon se voltál és sehol? Egyébként ahogy az egyik válaszadó írta, teljesen igaza van: egyedül is lehet programokat csinálni, és közben beszédbe elegyedsz valakivel. Egy két felest nyugodtan hajts le ha izgulsz, csak ne szokjál rá:) Hát, nem tudom most mennyire volt hasznos ez a válasz, csak hát olyan furcsa nekem ez, hogy soha sehol még nem voltál..arra vigyázz, hogy alantas társaságba ne keveredj, mert csak le fognak húzni. Tehát, ha barátkozni akarsz, akkor javaslom, hogy érdeklődési körödnek megfelelő, tematikus estekre, klubokba menj el, ilyet lehet találni az interneten is (csak ne szekta legyen:D).
2016. nov. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hello. Szivesen ismerkedek, haverkodok veled, en is korulbelul ugy vagyok mint te, bar nekem van egy jo baratom, de amugy minden fent leirt dolog abszolut igaz ram is. Az onbizalomhiany kivaltkepp. 19f
2016. nov. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!