Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ismertek olyat, akit jóképűnek...

Ismertek olyat, akit jóképűnek tartanak, mégsincs sose senkije?

Figyelt kérdés

Egy barátom pont ilyen. Ha valakivel kavar, akkor általába azért van, mert nála kezdeményeztek.

Nekem is mondták már, hogy jól nézek ki, mégsincs sose senkim. Mondjuk én se kezdeményezek sosem, lányok szoktak, persze nem az olyanok, akik nekem bejönnek. (Mondjuk volt pár ilyen is, de nem lett belőle sosem semmi.)

Egyszer fogott meg egy lány nagyon, aki kezdeményezett, aztán pár hét játszadozás után meguntam és megszakítottam vele a kapcsolatot, pedig talán meg is szerettem. Azóta se kedvem, se erőm nincs "csajozni", mert kb mindig ez a vége, hogy elhidegül a dolog a lány részéről és beáll passzívba. Ekkor én is hagyom a dolgot, nem erőszakolom meg önmagam.

Ez a barátom is pont ilyen, sosem értettük ezt a dolgot. Nem is beszélgetünk lányokkal, nincsenek lány barátaink. Ha ez kiderül, sokszor csodálkoznak mások.


2016. dec. 10. 22:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha így jól érzed magad, akkor nem kell erőltetni.


A kérdésre válaszolva: igen, van, nem is egy. Fiúból is, lányból is.:)

2016. dec. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Néha jól esne egy normális barátnő, de sosem jutottam el odáig senkivel szinte, hogy abból egy rendes kapcsolat legyen. Futókalandok voltak dögivel. Jó így is, csak már néha álmomban is össze jön valakivel és na, vágyok rá. :'D

Tenni kellene érte, de egy az, hogy utálom a Facebookot, se kép se semmi rólam, bulikba sosincs semmi, egyetemen egy darab lány sincs, kocsmák meg tele vannak 15-16 évesekkel. Nehéz így.

2016. dec. 10. 22:34
 3/7 anonim válasza:

Az ember alaptermészete, hogy külső alapján ítél. Kell egy ötperces csevej ahhoz, hogy ne a külső, hanem a belső alapján ítéljenek meg. A csúnya és a szép embereknek is sztereotípiákkal kell megküzdeniük. A szép férfiről pl mindenki azt hinné, hogy a társaság közepe, és ezért a nők tőlük el is várják, hogy seperc alatt elvarázsolják őket.


Barátnőt szeretnél? Adj lejjebb az elvárásaidból. Tapasztalatom, ha van egy nő az oldaladon, akkor tapadnak rád a nők. Barátnővel az oldaladon egymás után jönnek a kísértések. Amikor egyedül vagy, akkor persze teperned kell, már csak magad miatt is. Szóval szerezz be egy barátnőt, aki nem felel meg minden szempontból az elvárásaidnak, és utána rögtön jobb lesz a közérzeted. Később eldöntheted, hogyan tovább.

2016. dec. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

Ne adj lejjebb az elvárásaidból, úgyis lesz valakid, max később.

És csak azért összejönni egy lánnyal, hogy aztán könnyebben találj csajt... Szerintem gerinctelenség, de te tudod.


Az a fontos, hogy add önmagad, legyél humoros, csipkelődő, nyitott, és 1000%, hogy valakinek be fogsz jönni:)


Amúgy hány éves vagy?

2016. dec. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Mikor volt baratnom, akkor folyton nezett minden lany. Tudom hogy megy ez.. :)

De igen, gerinctelen dolog szerintem is ez, emiatt csak nem fogok osszejonni egy kicsit csunyacska lannyal. Foleg ha belem habarodna es osszetornem csorikat..

20 vagyok.

2016. dec. 11. 22:19
 6/7 anonim ***** válasza:

A párkapcsolatra való törekvés minden embernél különböző erősségű.

Ha téged nem igazán érdekel, hogy van-e 'melletted' valaki, nem kell erőltetni - főleg olyan áron nem, hogy 'mellékhatásként' megbántanál egy lányt.

Igen, van olyan, h. egy helyes srácnak nincs barátnője - ha nem is törekszik rá, könnyedén.

2017. jan. 1. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezt a részt nem ért(ett)em: 'egyetemen egy darab lány sincs'

Mérnök-informatikusnak v. gépészmérnöknek tanulsz, mert ott tényleg elég kicsi a felhozatal, de egyébként az egyetem az egyik legjobb hely ismerkedni - legalább is tizenhúsz éve még az volt ;)

Vagy esetleg túl magasan van a léc?

2017. jan. 1. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!