Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagy valószínűséggel 30...

Nagy valószínűséggel 30 évesen is szűz leszek. Hogy terelhetném el ezt a rossz érzést emiatt?

Figyelt kérdés

Sportolok rendszeresen egyedül,de nem segít.

Zenét hallgatok.

Álmodozom stb.


De már ezek sem segítenek.


Elfoglalni magamat barátokkal nem tudom,mert nekem nincsenek és egész itthon vagyok és ezen gondolkodni.


Nem az a baj hogy ciki,(tudom hogy az) hanem Én is szívesen kipróbálnám,de nem lehetséges,mert nem ismerek egyetlen egy lányt sem és amúgy sem lenne esély.


Hogy terelhetem el a szomorú érzést?


17/f


2017. jan. 4. 16:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%
Elmész dolgozni jövő nyáron, első fizudból meg elmész egy prostihoz. (Neten lehet találni bizonyos oldalakon.) Akkor már úgy is 18 leszel.
2017. jan. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%

17 éves vagy.. Tenni kell a dolgokért, nem sírni, hogy 30 évesen sem lesz senkid.

Mi az, hogy nem ismersz egy lányt sem? Be vagy zárva egy börtönbe ahol csak pasik vannak?

2017. jan. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm,de prostihoz nem akarok menni.


Egyébként nem vagyok bezárva... csak nem ismer senki és nem hív senki sehova és ezért nem is tudok menni ismerkedni senkivel.


Meg nem próbálkozom egy lánynál,úgyis elutasítana,mert itthon ülök és unalmas vagyok.


Ezért biztos hogy 30 évesen is szűz leszek.

2017. jan. 4. 16:49
 4/16 anonim ***** válasza:
80%

o.O

Most komolyan itt tartunk, hogy 17 éves pasik vonyítanak, hogy nem tudtak még dugni?!

Az nem baj, ha kapcsolatod még nem volt, ha barátaid nincsenek, ha soha nem leszel szerelmes, vagy 30 évesen nem lesz családod, hát ezek ugye nem fontosak az életben, csak az, hogy kipróbáld a szexet...


Tudod, hogy fog kinézni az első? Elmesélem.

Ott állsz a csaj előtt, azt se tudod, mit csinálj, úgyhogy a kishaver előbb összemegy a lehető legkisebbre. Aztán mire végre feláll, és igyekszel a csajon lyukat keresni, és sikerül bedugni, akkor még két húzás, és vége is. Utána szíved szerint elásnád magad a föld legmélyére, miközben csalódottan arra gondolsz, hogy tényleg ez a nagy sz.ar lenne az a szex, amiért mindenki annyira oda van? Mert ennél a recskázás is jobb volt.


TE erre az élményre vágysz ilyen rettentően, amihez jó lenne "valami csajt" találni.


A gond az, hogy az első szex élménye nem nagy cucc, tényleg eltörpül a későbbi dugások mellett, de hát túl kell esni rajta.

Viszont az első szerelem olyan elsöprő gyönyörűség, amit a legtöbben soha nem élnek át még egyszer.

Régen az volt a normális, ha a kettőt együtt élte át a fiatalember, ugyanazzal a csodálatos lánnyal.


Te meg itt vergődsz, hogy nem találsz csajt alkalmi szexre 17 évesen, akivel el tudod veszteni a szüzességed... Én ezen nem tudom túltenni magam, hogy hová tud még a világ korcsosulni.

2017. jan. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Ki mondta neked hogy alkalmi?

Én a szexet egy barátnővel együtt gondoltam,de arra nincs esély.


Tudom hogy béna lennék az elsőnél,ez a másik ok.

2017. jan. 4. 16:58
 6/16 anonim ***** válasza:
83%
Ilyen negativitással valószínű tényleg nem lesz senkid. Menekülne tőled az első normális lány.
2017. jan. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Igen ezt mondom. :D Nem véletlenül tettem fel a kérdést.
2017. jan. 4. 17:05
 8/16 anonim ***** válasza:
87%

Aki azt mondja, hogy tenni kell érte... Az ült már huzamosabb ideig bent a házban anélkül, hogy bárhova is kimozdulna? Na látjátok. Begyepesedik egy idő után az ember. Szociális készségei is ezzel arányosan visszafejlődnek. Legalábbis a magány hosszútávon nagyon káros valakinek. Higgyétek el, a kérdező nem fog bírni beszélni lánnyal, stb.. legalábbis normálisan.


Súlyos önbizalomhiányod van. A #4-esnek meg igaza van, nemhogy szexben de még ismerkedéskor is leblokkolnál. Miért nem mész el egy pszichológushoz?

S ne a szex legyen a legfontosabb.

2017. jan. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
83%

8#

19 éves koromig ugyanilyen voltam mint a kérdező. Egy átlag napom annyiból állt, hogy elmentem az iskolába, végigültem az órákat, senkivel nem beszéltem egy szót sem. Ezután haza mentem, leültem a gép elé és játszottam, majd elmentem aludni. 19 éves koromban rájöttem, hogy ez így nem jó, elkeztem rendbe rakni magam, kimásztam a depresszióból, kikezeltem a szociális fóbiámat és a kényszerbetegségeimat, majd elkezdtem ismerkedni. Először a neten, majd élőben is. Az elején rengetegszer akartam feladni, de erőt vettem magamon és folytattam. Mostanra eljutottam oda, hogy van egy másfél éves kapcsolatom és nem esik nehezemre az emberekkel való beszéd. Elismerem, hogy nehéz változtatni, de nem lehetetlen.

2017. jan. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
69%

"A síránkozás olyan szexi."


-Soha egy nő sem-

2017. jan. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!