Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt olyan, akinek semmilye...

Van itt olyan, akinek semmilyen élete sincs hosszú ideje?

Figyelt kérdés

Nos, szó szerint semmilyen életem sincs.


Csak ennyi: dolgozom, hazajövők (a családommal élek), itthon tv-t nézek vagy gépezek, és ennyi. Ez már 10 éve így van, csak akkor ugye iskolába jártam és nem dolgozni.


Nincsenek barátaim, se senki. A munkahelyen sem beszélgetek senkivel sem, csak elvégzem a dolgom, és ennyi.


2017. jan. 10. 17:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Talalj magadnak egy hobbit, es kesobb az interneten is talalsz embereket, akik hasonlo erdeklodesuek. En pl irok, es igy talaltam embereket akik hasonlo erdeklodesi koruek. Regisztralj a feszbukkra. Vagy talalj magadnak egy online klubbot.
2017. jan. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha, nekem még családom sincs.
2017. jan. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%

Jah, ugyanez.

Csak mi tudunk változtatni rajta.

Eh.

2017. jan. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sincs életem... csak a játékban amivel játszok minden nap. :D De ott több is.

Amúgy néha rossz, mert más 20 éves lány bulizik, én meg kockulok. Nincsenek barátaim, a családból sincs senki akivel mehetnék szórakozni.

2017. jan. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hasonló vagyok, de nem gondolnám, hogy ne lenne életem. Nem a Móricka határozza meg, hogy mi számít annak, hanem én.
2017. jan. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mintha én írtam volna, bár nekem van egy jó haverom, de nagyon ritkán járok el, elég magányos vagyok, így inkább csak kockulok. Suliban is majdnem hidegen hagyok mindenkit, csak ülök napi 7 órát. :S 19f
2017. jan. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
En 29 éve így vagyok...Nincs mit tennI!
2017. jan. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Velem is ez van
2017. jan. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem sincs "életem" 24/L
2017. jan. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Velem is ez van.

17/L

2017. jan. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!