Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek a párja nagy mell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek a párja nagy mell méretekkel rendelkezik - számít ez hosszú távon egy kapcsolatban? Vagy egy idő után ennek semmilyen jelentősége nincs?

Figyelt kérdés
Milyen érzés mondjuk, ha a párod ezért folyamatosan bámulják, ha veled van akkor is. Vagy ha látod az irigykedő pillantásokat? Vagy hogy sokan azt hiszik, hogy mennyire ez a meghatározó, pedig te tudod, hogy nem?

2016. febr. 14. 11:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát... Jó kérdés. Azért jó ha van. Ez most olyan, mint farok-méretre rákérdzni a csajoknál. Ott is ez a helyzet. Nem számít, de mégis. Bár én "beteges" lehetek, ha vágyom arra, hogy a fejem ráhajthassan két nagy mellre... Mea culpa, az ilyen fétisem miatt. Több is van, de nem rontom tovább a helyzetem.
2016. febr. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Előbb utóbb az ember mindenhez hozzászokik.

Semminek sinxs jelentőssége.


Két vadidegent is össze lehetne kötni és ha kicsit is szimpatikusak egymásnak megszeretik egymást.


Csak hogy a mai világban nehzen találnak egymásra az emberek (félelem, bizalmatlanság) és nem teremtődik esély a boldog együttlétre.


23/F

2016. febr. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom szerint rövid távon SEM számít a mellméret. ( nő /AA kosár)
2016. febr. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
hosszútávon számít eléggé, majd jól megereszkedik a nagyobb mell hamarabb, gerincproblémákat okoz, amivel csak a baj van és a többi.
2016. febr. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Scav ***** válasza:
Számít, nem kezdek nagy mellűekkel, mert a kicsik jönnek be :D A feleségemé is kicsi.
2016. febr. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hozzá lehet szokni a sok nyálcsorgatáshoz - eleinte ugyan nem könnyű...

Én minden nap megcsodálom, megszeretgetem a Teremtő ily nagyszerű ajándékát!

2016. febr. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!